ניו מדיה

הטכנולוגיה מתקדמת ואיתה גם עולם הפרסום, בשנים האחרונות הפרסום בניו מדיה נכנס חזק ולוקח נתח נכבד מעוגת הפרסום הישראלית וכך גם העולמית. הניו מדיה הוא תחום חדשני אשר בו ניתן לפנו ללקוחות במספר מישורים.

פייסבוק, הרשת החברתית שהפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו, מאפשרת פרסום ממוקד ויעיל שפונה לקהל מפולח וספציפי. מה שהופך את פייסבוק לכלי שיווקי חדשני ואפקטיבי במיוחד. כל פרסום בפייסבוק ניתן לפלח ולמקד לקהל יעד ספציפי לפי עמדות, דפוסי התנהגות, תחביבים, מגדר, גיל, אזור גאוגרפי ועוד
בפייסבוק גולשים מעל 4 מיליון ישראלים. הפרסום בפייסבוק מאפשר פנייה לאלפי גולשים מדי יום באמצעות מגוון פלטפורמות מהם גולשים בפייסבוק – טלפונים חכמים, מחשבים אישיים וטאבלטים. הפרסום גם מקודם ברשת החברתית אינסטגרם שתפצה תאוצה בשנים האחרונות עבור מפרסמים רבין המעוניינים לקדם את העסק / השירות שלהם ולהכניס מודעות שיווקיות לקהל ממוקד.
גוגל, הינו מנוע החיפוש הגדול בארץ ובעולם, בגוגל ניתן לפרסם ולקדם את העסק שלך / השירותים שלך לקהל מפולח וממוקד מאוד על פי אזור גאוגרפי, גילאים, אתרים ספציפיים, מגדר, תחביבים ועוד.

ברשתות חברתיות אלו ניתן לפרסם בעלויות שונות ובהתאם לתקציב המפרסם וכאמור התשלום בו הוא עבור הקלקות. ניתן להתאים תקציב עבור כל לקוח ולקוח בהתאמה אישית.