רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970727
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970727

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

Ynet (ווינט)

פרסום באתר ynet (ווינט) – האתר תוכן וחדשות הגדול והמוביל בישראל!
072-3970727 ☎️

✔️חשיפה לבכירים במשק ומקבלי החלטות ✔️משך ביקור ממוצע כ-35 דקות!
✔️כ-7 מיליון גולשים בחודש ✔️עלות פרסום זולה לעומת אמצעי מדיה אחרים!

אתר ווינט www.ynet.co.il, Ynet, מבית ידיעות אחרונות הוא אתר תוכן וחדשות הגדול והמוביל בישראל. האתר עוסק בחדשות, סיקורים, פרשנויות, כתבות ומידע רב במגוון נושאים ותחומים. אתר ווינט פונה לקהל גולשים רחב לצד קהל גולשים ממוקד בעמודי תוכן ייעודיים. באתר גולשים כ – 1.2 מיליון גולשים בכל יום וכ – 7 מיליון גולשים בחודש. פרסום בווינט מבטיח חשיפה גדולה באמצעות מגוון ערוצי פרסום אשר הופכים כל קמפיין למשתלם וכדאי.

📰 מי גולש באתר Ynet?

גברים ונשים בעיקר בגילאי 20-55 ממצב סוציו אקונומי ממוצע ומעלה. עמוד הבית של ווינט (Ynet) פונה לקהל יעד רחב בעוד העמודים הפנימיים מאפשרים פנייה ממוקדת לקהל לפי תחומי עניין (נשים, ספורט, כלכלה, רכב, הורים ועוד.) גולשי האתר מבלים כ-2 דקות בצפייה בדף באתר וכ-15 דקות זמן גלישה ממוצע באתר.

🧐 מה אפשר לקרוא באתר Ynet?

ב – Ynet ישנם ערוצים רבים כגון חדשות, ספורט, כלכלה, תרבות, מחשבים, בריאות ועוד. בנוסף, קיימות קהילות שונות, אנציקלופדיה של האתר, קניות ברשת, קטעי וידאו שונים בנוסף לקטעי וידאו של רשת, לוח WinWin. ניתן לגלוש באתר גם באנגלית.

⭐ למה כדאי לפרסם באתר Ynet?

✔️ פנייה למגוון רחב של קהלי יעד ואפשרות למיקוד הקהל בקטגוריה שלך
✔️ פרסום אפקטיבי ויעיל המגיע באופן קליט וברור למבקרים באתר.
✔️ אתר וואי נט יעיל בכל קטגוריה ומתקבלות ממנו תוצאות מידיות.
✔️ כל אחד מהערוצים הפנימיים באתר הוא ערוץ חזק ומהווה אתר עצמאי בפני עצמו.
✔️ אתר פופולרי המוגדר כעמוד הבית של מאות אלפי גולשים.
✔️גולשים נאמנים וקבועים הנחשפים למסר שלך בתדירות גבוהה.

💡 פירוט והסבר על המדורים והערוצים הפופולריים באתר Ynet:

הפרסום באתר Ynet מגיע למיליוני גולשים מידי יום אשר ניתנים לפילוח כך שהמפרסם יכול להגיע רק לקהל הממוקד שלו מבלי לבזבז משאבים על גולשים שאינם רלוונטיים. ריכזנו עבורכם את מרכזי התנועה העיקריים באתר כאשר בכל ערוץ ניתן לרכוש חבילת פרסום ייעודית.

עמוד הבית Ynet:

העמוד של המדינה, פונה לקהל יעד רחב מאד, למעלה מ-1,800,000 גולשים שונים בחודש, קהל יחסית בוגר אשר גדל על ידיעות אחרונות וצורך ואוהב את התוכן מבית ידיעות אחרונות – העיתון של המדינה. עמוד הבית של ווי-נט מושקע ומעוצב בפורמט מוקפד ואיכותי אשר מווסת היטב בין תוכן ופרסום, מציג למגוון רחב של גולשים מצעיר וזקן מגוון של תוכן רלוונטי ומרתק כמעט באותה המידה, העורך הראשי של האתר הוא יון פדר אשר עושה כל מאמץ לשמור על איכות "עמוד הבית של Ynet " ובכך הופך את הפרסום בעמוד הבית לאיכותי אשר תורם רבות למותגים המפרסמים בו – המדיום הוא המסר כבר אמרנו?

ערוץ החדשות ב- Ynet:

חדשות הינו העמוד הראשי והמרכזי, פונה לקהל יעד בוגר אשר צורך תוכן אקטואליה וחדשות יומיומי הערוץ מספק ביום כ-40-50 כתבות חדשות ומציג נתונים לכ-1,200,000 גולשים בחודש. הערוץ הפעיל ביותר באתר ווי-נט הוא החדשות, עמוד זה מרכז את עיקר הכניסות והינו גם החלק המושקע ביותר במערכת, של-Ynetמערכת תוכן עצמאית לחלוטין אשר פועלת במקביל לידיעות אחרונות ובניהול נפרד לחלוטין. מערכת חדשות אינטרנטית פועלת באופן שונה לחלוטין ומצריכה קצב אינטנסיבי ומלא צבע אשר מסקר כל יום כל היום כל מה שזז. חלק גדול מאד מקוראי וואי נט גולשים בו רק על מנת לצפות בחדשות. למעלה מ-50% מגולשי Ynet כלל לא קוראים את תוכן הכתבות אלא מסתפקים לרוב בכותרות הראשיות וכותרות המשנה.

ערוץ הכלכלה ב- Ynet:

ערוץ הכלכלה הגדול במדינה (!), למעלה מ-700,000 גולשים שונים בחודש, רובם אנשי עסקים, משקיעים פרטיים, נדל"ניסטים, סוחרי בורסה, בכירים ועוד. למרות האתרים הכלכלים הייחודיים, נראה כי ערוץ הכלכלה של ווי-נט מביא את כמות הגולשים הגדולה בקטגוריה, הודות לגב החזק ומשפך הכניסות האינסופי של עמוד הבית של ווי-נט נהנה ערוץ הכלכלה מעדנה בקרב קהל איכותי אשר זורם כמסננת קהל אשר מחובר לכלכלה הישראלית והעולמית. בערוץ הכלכלה מידע רב ערך וייחודי בתחומים: שוק ההון, בנקים, נדל"ן, מטבע חוץ, כלכלה עולמית, צרכנות, קריירה ומדריכים.

ערוץ הבריאות ב- Ynet:

ערוץ הבריאות של Ynet, למעלה מ-600,000 גולשים שונים בחודש, רובם צרכני תוכן אשר מאד רלוונטי אליהם או למי מקרוביהם, לערוץ מוניטין איכותי מאד אשר יוצר קשב רב אצל הגולש והצרכן הפוטנציאלי.
בערוץ הבריאות ניתן למצוא מידע רפואי בנושאים שונים ומגוונים, דיאטה, מזון בריא, אינדקס רופאים, תוכניות אימון, אינצקלופדיה רפואית, מחשבונים, אינדקס תרופות וכתבות עומק ותחקירים ייחודיים. הגולשים בערוץ מגיעים באמצעות עמוד הבית של ווי-נט וחלק ניכר מגיעים ישירות באמצעות חיפוש בגוגל מידע רפואי כלשהו. במקרים אלו הגולש מגיע ישירות לכתבה ולא נחשף כלל לעמודים אחרים באתר Ynet.  ניתן למקד מאד את הפרסום ולהגיע במדויק לקהל היעד הרצוי ולהתאים את הפרסום לצרכיו. לבריאות!

🤔 שוקל/ת לפרסם באתר Ynet?

אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבנות את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלך!
צור איתנו קשר עוד היום – 072-3970727 ☎️

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בYnet (ווינט)

מאמרים ותוכן

תכנון מדיה – מה זה אומר ולמה זה חשוב?

פרסומות ביוטיוב – תשלום פר צפייה!

כך תביאו לידים איכותיים מהפרסום שלכם ברשת

כך תבחרו מנהל שיווק במדיה חברתית

פרסום באתרי אינטרנט

באיזה אתר כדאי לפרסם?

אמצעי מדיה ואפשרויות פרסום
placeholder

WALLA -וואלה

placeholder

Ynet (ווינט)

placeholder

מאקו – Mako

placeholder

ONE – וואן (ספורט)

placeholder

אתר ספורט 5 – Sport 5

placeholder

גלובס – עסקים וכלכלה (אתר)

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם