ynet.co.il

ynet

אתר ווינט www.ynet.co.il, Ynet, מבית ידיעות אחרונות הוא אתר תוכן וחדשות הגדול והמוביל בישראל. האתר עוסק בחדשות, סיקורים, פרשנויות, כתבות ומידע רב במגוון נושאים ותחומים. אתר ווינט פונה לקהל גולשים רחב לצד קהל גולשים ממוקד בעמודי תוכן ייעודיים. באתר גולשים כ – 1.2 מיליון גולשים בכל יום וכ – 6.4 מיליון גולשים בחודש. פרסום בווינט מבטיח חשיפה גדולה באמצעות מגוון ערוצי פרסום אשר הופכים כל קמפיין למשתלם וכדאי.

קהל היעד של אתר ynet:

גברים ונשים בעיקר בגילאי 20-55 ממצב סוציו אקונומי ממוצע ומעלה. עמוד הבית של ווינט (Ynet)פונה לקהל יעד רחב בעוד העמודים הפנימיים מאפשרים פנייה ממוקדת לקהל לפי תחומי עניין (נשים, ספורט, כלכלה, רכב, הורים ועוד.) גולשי האתר מבלים כ-2 דקות בצפייה בדף באתר וכ-15 דקות זמן גלישה ממוצע באתר.

מדורים ומוספים מיוחדים באתר ynet:

ב – Ynet ישנם ערוצים רבים כגון חדשות, ספורט, כלכלה, תרבות, מחשבים, בריאות ועוד. בנוסף, קיימות קהילות שונות, אנציקלופדיה של האתר, קניות ברשת, קטעי וידאו שונים בנוסף לקטעי וידאו של רשת, לוחWinWin. ניתן לגלוש באתר גם באנגלית.

 אפשרויות פרסום באתר ynet:

באתר ניתן לפרסם באנרים דינמיים וסטטיים,פרסומים מתפרצים ומשתלטים, פרסומות וידאו, פרסום עם התחייבות ללידים בלבד, דיוור ישיר למנויי האתר ועוד. ניתן להרכיב חבילה מותאמת אישית לצורכי הלקוח לפי המסר, התקציב וקהל היעד.

 היתרונות שלך בפרסום באתר ווינט:

  • אתר פופולרי המוגדר כעמוד הבית של מאות אלפי גולשים
  • פנייה למגוון רחב של קהלי יעד ואפשרות למיקוד הקהל בקטגוריה שלך
  • גולשים נאמנים וקבועים הנחשפים למסר שלך בתדירות גבוהה
  • אתר וואי נט יעיל בכל קטגוריה ומתקבלות ממנו תוצאות מידיות
  • YNET מאפשר חשיפה גדולה במיוחד לקהל יעד רחב.
  • כל אחד מהערוצים הפנימיים באתר הוא ערוץ חזק ומהווה אתר עצמאי בפני עצמו

 פירוט והסבר על המדורים והערוצים הפופולריים באתר ynet:

הפרסום באתר Ynet מגיע למיליוני גולשים מידי יום אשר ניתנים לפילוח כך שהמפרסם יכול להגיע רק לקהל הממוקד שלו מבלי לבזבז משאבים על גולשים שאינם רלוונטיים. ריכזנו עבורכם את מרכזי התנועה העיקריים באתר כאשר בכל ערוץ ניתן לרכוש חבילת פרסום ייעודית.

 עמוד הבית Ynet :

העמוד של המדינה, פונה לקהל יעד רחב מאד, למעלה מ-1,800,000 גולשים שונים בחודש, קהל יחסית בוגר אשר גדל על ידיעות אחרונות וצורך ואוהב את התוכן מבית ידיעות אחרונות – העיתון של המדינה. עמוד הבית של ווי-נט מושקע ומעוצב בפורמט מוקפד ואיכותי אשר מווסת היטב בין תוכן ופרסום, מציג למגוון רחב של גולשים מצעיר וזקן מגוון של תוכן רלוונטי ומרתק כמעט באותה המידה, העורך הראשי של האתר הוא יון פדר אשר עושה כל מאמץ לשמור על איכות "עמוד הבית של Ynet " ובכך הופך את הפרסום בעמוד הבית לאיכותי אשר תורם רבות למותגים המפרסמים בו – המדיום הוא המסר כבר אמרנו?

 ערוץ החדשות ב- ynet:

חדשות הינו העמוד הראשי והמרכזי, פונה לקהל יעד בוגר אשר צורך תוכן אקטואליה וחדשות יומיומי הערוץ מספק ביום כ-40-50 כתבות חדשות ומציג נתונים לכ-1,200,000 גולשים בחודש. הערוץ הפעיל ביותר באתר ווי-נט הוא החדשות, עמוד זה מרכז את עיקר הכניסות והינו גם החלק המושקע ביותר במערכת, של-Ynetמערכת תוכן עצמאית לחלוטין אשר פועלת במקביל לידיעות אחרונות ובניהול נפרד לחלוטין. מערכת חדשות אינטרנטית פועלת באופן שונה לחלוטין ומצריכה קצב אינטנסיבי ומלא צבע אשר מסקר כל יום כל היום כל מה שזז. חלק גדול מאד מקוראי וואי נט גולשים בו רק על מנת לצפות בחדשות. למעלה מ-50% מגולשי Ynet כלל לא קוראים את תוכן הכתבות אלא מסתפקים לרוב בכותרות הראשיות וכותרות המשנה

ערוץ הכלכלה Ynet:

ערוץ הכלכלה הגדול במדינה (!), למעלה מ-700,000 גולשים שונים בחודש, רובם אנשי עסקים, משקיעים פרטיים, נדל"ניסטים, סוחרי בורסה, בכירים ועוד. למרות האתרים הכלכלים הייחודיים, נראה כי ערוץ הכלכלה של ווי-נט מביא את כמות הגולשים הגדולה בקטגוריה, הודות לגב החזק ומשפך הכניסות האינסופי של עמוד הבית של ווי-נט נהנה ערוץ הכלכלה מעדנה בקרב קהל איכותי אשר זורם כמסננת קהל אשר מחובר לכלכלה הישראלית והעולמית. בערוץ הכלכלה מידע רב ערך וייחודי בתחומים: שוק ההון, בנקים, נדל"ן, מטבע חוץ, כלכלה עולמית, צרכנות, קריירה ומדריכים.

 ערוץ בריאות Ynet:

ערוץ הבריאות של Ynet, למעלה מ-600,000 גולשים שונים בחודש, רובם צרכני תוכן אשר מאד רלוונטי אליהם או למי מקרוביהם, לערוץ מוניטין איכותי מאד אשר יוצר קשב רב אצל הגולש והצרכן הפוטנציאלי.
בערוץ הבריאות ניתן למצוא מידע רפואי בנושאים שונים ומגוונים, דיאטה, מזון בריא, אינדקס רופאים, תוכניות אימון, אינצקלופדיה רפואית, מחשבונים, אינדקס תרופות וכתבות עומק ותחקירים ייחודיים. הגולשים בערוץ מגיעים באמצעות עמוד הבית של ווי-נט וחלק ניכר מגיעים ישירות באמצעות חיפוש בגוגל מידע רפואי כלשהו. במקרים אלו הגולש מגיע ישירות לכתבה ולא נחשף כלל לעמודים אחרים באתר Ynet.  ניתן למקד מאד את הפרסום ולהגיע במדויק לקהל היעד הרצוי ולהתאים את הפרסום לצרכיו. לבריאות!