רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970727
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970727

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

גלובס – עסקים וכלכלה (אתר)

פרסום באתר גלובס – האתר המוביל בישראל לענייני כלכלה!
072-3970727 ☎️

✔️חשיפה לבכירים במשק ומקבלי החלטות ✔️משך ביקור ממוצע 23:13 דקות
✔️7.56 מיליון כניסות בחודש✔️עלות פרסום זולה לעומת אמצעי מדיה אחרים!

אתר גלובס www.globes.co.il) globes), הוא אתר כלכלי מבית גלובס המציע תכנים וסיקור מקיף ועמוק של העולם העסקי והכלכלי בארץ ובעולם.
עיתון גלובס הוא בין הראשונים שהחל לפרסם את תכניו על גבי הרשת ועם הזמן הלך ותפס לו האתר נפח פעילות ועניין רב. אתר גלובס זוכה למעל מיליון מבקרים ביום ולכ- 35 מיליון מבקרים בחודש.
הגולשים מגיעים לאתר דרך כל הפלטפורמות האפשריות (סלולר, טאבלטים, לפ טופים ומחשבים נייחים) וכיום גלובס נחשב לאתר המוביל בענייני כלכלה למרות התחרות.

📰 מי גולש באתר גלובס?

האתר מיועד לכלל הציבור וחלקים ממנו פונים למכנה משותף המעניין את כל הציבור בעוד מדורים אחרים באתר פונים לפלחי שוק מצומצמים יותר כמו מנהלי תיקי השקעות, אנשי שיווק, נדל"ן וכד`.
קהל המבקרים של אתר גלובס הינו ממוקד ומקומי הנע בטווח הגילאים 25 – 60+. רבים מהגולשים באתר מזוהים כבכירים במשק ונושאי משרות בכירות במגוון תחומים בתעשייה, בהיי טק, בביטוח, השקעות, משרות ניהול, שיווק, עורכי דין ועוד. אתר גלובס מפעיל מחלקת מחקר המציעה את שירותיה בתשלום ונחשבת למחלקה יעילה ואמינה מהווה מקור מידע לבכירים רבים. האתר מפעיל גם פורטלים מקצועיים בתשלום כמו פורטל פיננסיים ופורטל נדל"ן.
קהל היעד מונה נשים, גברים, סטודנטים, מנהלים בכירים, שכירים, בעלי מקצועות חופשיים ואקדמאים. קהל היעד מפולח בהתאם למדורי האתר השונים ותחומי העניין שלו, לדוגמה מדור נדל"ן המרתק אליו את הנוגעים לענף הנדל"ן בארץ ומשקיעים בתחום.

🧐 מה אפשר לקרוא באתר גלובס:

אתר globes הוא פורטל פופולרי ובו דפי תוכן רבים. לכל דף או מדור יש קהל עקבי אליו ניתן להגיע כמו מדורי כלכלה, מדור נדל"ן, מדור שוק ההון, ערוץ טלוויזיה, מדור צרכנות, מדור רכב ותחבורה ועוד. ניתן לקבל מהדורה של העיתון הדיגיטלי הכולל אפשרויות פרסום מתקדמות למפרסמים. אתר גלובס כולל מדריכים ומחקרים בתחומים מגוונים הנחשבים לרציניים ומעמיקים ביותר וזוכים לביקוש רב. ניתן להירשם לניוזלטרים שונים והמפרסם יכול לרכוש חבית פרסום הכוללת פרסום משולב באתר ובניוזלטר או לקחת חסות על ניוזלטר המגיע לתפוצה רחבה וממוקדת.

💡  למה כדאי לפרסם באתר גלובס?

פרסום באינטרנט נחשב לפרסום אפקטיבי ויעיל המגיע באופן קליט וברור למבקרים באתר. מפרסמים יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות פרסום ולרכוש חבילת פרסום המתאימה לקהל היעד המבוקש ובהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותם. קל להניע את הגולשים לידי פעולה כלשהי כמו מעבר לאתר הבית של החברה המפרסמת, הרשמה למבצע, תגובות, כניסה לדף מבצע או קידום מכירות, הרשמה לניוזלטר ועוד.
פרסום אפקטיבי באתר גלובס – פרסום אפקטיבי באתר globes מאפשר להגיע לכלל הציבור הערבי על פי פילוח גיאוגרפי, מין, גיל ועוד. מפרסם יכול לרכוש חסות על אחד המדורים הפופולריים ולשתף בתכניו את הגולשים במדור וכן להעביר להם מסרים שיווקיים ולאסוף מידע ותגובות און ליין כדי לשכלל את הקמפיין ולבנות פרסום טוב יותר.

🤔 שוקל/ת לפרסם באתר גלובס?

אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבנות את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלך!
צור איתנו קשר עוד היום – 072-3970727 ☎️

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בגלובס – עסקים וכלכלה (אתר)

מאמרים ותוכן

תכנון מדיה – מה זה אומר ולמה זה חשוב?

פרסומות ביוטיוב – תשלום פר צפייה!

כך תביאו לידים איכותיים מהפרסום שלכם ברשת

כך תבחרו מנהל שיווק במדיה חברתית

פרסום באתרי אינטרנט

באיזה אתר כדאי לפרסם?

אמצעי מדיה ואפשרויות פרסום
placeholder

WALLA -וואלה

placeholder

Ynet (ווינט)

placeholder

מאקו – Mako

placeholder

ONE – וואן (ספורט)

placeholder

אתר ספורט 5 – Sport 5

placeholder

גלובס – עסקים וכלכלה (אתר)

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם