רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3969955
רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970656

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

רדיו ירושלים

פרסום ברדיו ירושלים – תדר 101FM!
לחבילות פרסום ומידע נוסף תרימו לנו טלפון: 072-3969955 ☎️

✔️פרסום מקומי המיועד לתושבי ירושלים והסביבה ✔️פרסום ממוקד לצעירים ירושלמים
✔️קהל מאזינים גדול, קבוע ונאמן ✔️פרסום אפקטיבי המתאים לעסקים מקומיים

רדיו ירושלים 101FM ו- 89.5FM משדר 24 שעות ביממה ונועד לשרת את תושבי ירושלים והסביבה. התחנה משדרת לקהל מאזינים מגוון ורחב ויש לתחנה קהל מאזינים קבוע המאזין לתוכניות אקטואליה, תוכניות ספורט (ובעיקר ליגת העל), תוכניות בידור ותוכניות מוזיקה מגוונות. כ- 1.7% מהמאזינים לרדיו האזורי מקשיבים לתחנת רדיו ירושלים והתחנה זוכה להצלחה בירושלים ולמקום של כבוד. הבוקר מתחיל בקריאת עיתונים ושידור תוכנית האקטואליה הפופולרית עם אבי רצון ובכל שעה עגולה יש שידור חדשות. מתוך מדיניות של התחנה משדרים רק מוזיקה עברית עד לשעה שמונה בערב. חלק מהתוכניות מאפשר למאזינים לעלות לשידור ומנהלי התחנה כמו גם השדרנים ידועים ברגישותם לצרכי תושבי ירושלים ובתרומתם לקהילה.

קהל היעד של רדיו ירושלים:

קהל המאזינים של רדיו ירושלים הוא בגילאי 18 ועד 60+. לכל תוכנית בתחנה יש את קהל המאזינים הנאמן שלה ובעל מאפיינים ייחודיים. כך יכולים המפרסמים לכוון את התשדירים לקהל ספציפי ולהגביר את אפקטיביות הפרסום. קהל המאזינים הוא ממעמד סוציו- אקונומי בינוני גבוה ולפי הנתונים מדובר בבעלי השכלה תיכונית ואקדמאיים במקצועות מגוונים.

תכנים ותוכניות מובילות ברדיו ירושלים:

רדיו ירושלים משדר ללא הרף, 24 שעות ביממה. התחנה משדרת תכנים ותוכניות עבוד הציבור בירושלים וסביבתה כאשר הבוקר נפתח בתוכנית בה מקריאים את עיתוני היום בנוגע לעניינים ארציים וחדשות ואירועים מקומיים. במהלך היום יש תוכניות בהן ציבור המאזינים יכול להשתתף. רדיו ירושלים משדר מגוון תוכניות בנושאי אקטואליה וחדשות, מוזיקה טובה, דיווחי תנועה מקומיים, דיווחי ספורט ברמה הארצית והמקומית ושעשועונים שונים. תוכנית הבוקר של אבי רצון ידועה וזוכה לנתוני האזנה גבוהים ושדרנים ידועים נוספים הם ירון אילן, אלעד עמדי, מישל דיין, אלי אוחנה, מאיה חסון ועוד. התחנה מציעה תוכניות לצעירים המשלבות מוזיקה שונה, תוכניות מיסטיקה, שידורים חיים, שידורים מאירועים המתרחשים בעיר ושידורי ספורט חיים.

אפשרויות הפרסום ברדיו ירושלים:

הפרסום ברדיו ירושלים מתחלק לשלושה סוגים: פרסום תשדירים וג`ינגלים, שידור חסויות ופרסום באמצעות תוכן שיווקי. מפרסמים יכולים לבחור בחבילות פרסום מגוונות המשלבות בין כל האפשרויות או להתמקד בפרסום ממוקד לפי פילוח והגדרת קהל היעד. הפרסום באמצעות תוכן שיווקי מאפשר למפרסמים לשלב תוכן שיווקי בתכני תוכניות הרדיו כמו לדוגמה פרסים הניתנים בשעשוע והמוצר זוכה לפרסום או חסות, תוכנית בנושא מוצר מסוים ושילוב תכנים שיווקיים במהלך התוכנית ועוד. מפרסמים יכולים להרכיב חבילות פרסום המותאמות לתקציב הפרסום ולפי קהל היעד המבוקש.

פרסום יעיל ומשתלם ברדיו ירושלים:

פרסום ברדיו נחשב לפרסום יעיל ואפקטיבי המגיע לקהל מאזינים ייעודי אשר מקשיב לתוכניות האהובות עליו ברכב, בעבודה, בנסיעה ובבית. תושבים רבים בירושלים נאמנים לרדיו ירושלים ומעדיפים את התוכניות המשודרות בו על פני תחנות רדיו אחרות. פרסום תשדיר ברדיו זוכה לחשיפה ישירה אצל המאזינים והמוצר, השירות או האירוע המפורסם זוכה לפרסום ממוקד לפי פלחי אוכלוסיה מוגדרים מראש או כפרסום נרחב לקהלי יעד שונים, לדוגמה בתוכניות האקטואליה של הבוקר ובתוכניות המוזיקה השונות. אחוזי ההאזנה הגבוהים הם בשעות 8-15 כאשר בסופי שבוע יורדים משמעותית אחוזי ההאזנה והפרסום מתמקד בקהל המאזינים המסורתי של התחנה ולא בצעירים אשר נוהגים לצאת לבלות במרכז.

פרסום ממוקד ברדיו ירושלים:

לכל תוכנית רדיו יש קהל מאזינים, תושבי ירושלים והסביבה, הנאמנים לתוכנית ועוקבים אחרי. כך ניתן למקד את הפרסום ולהשיג אפקטיביות רבה. שדרני התחנה סוחפים אחריהם קהל מאזינים קבוע ולכן פרסום תוכן שיווקי במהלך תוכנית אהובה של שדרן מסוים גורמת להבנת המסר ולאחר מספר האזנות תביע להנעת המאזין לרכוש את המוצר, להתעניין בו או להגיב. ניתן להתאים את הג`ינגל או את תשדיר החסות בן 6 שניות לפי קהל המאזינים וכך לנהל קמפיין קריאטיבי ממוקד.

חבילות פרסום ברדיו ירושלים:

רדיו ירושלים מציע לחברות הפרסום ולמפרסמים חבילות מגוונות במחירים משתלמים. מפרסם יכול לבחור בחבילה בה הפרסום מושמע במהלך כל היום או להתמקד בתוכניות בהן קהל המאזינים מתאים למוצר או לשירות המפורסם. לדוגמה, פרסום לבית קפה חדש המיועד לצעירים ישודר בשעות של תוכניות המוזיקה בהן רוב המאזינים הינם צעירים אשר נוהגים לצאת לבלות ולשבת בבתי קפה ולפקוד את מוקדי הבילוי שבעיר. ניתן לרכוש חבילת פרסום הכוללת השמעת ג`ינגלים בתוכניות שונות, השמעת חסות בתוכנית רלוונטית והטמעת תכנים שיווקיים בתוכנית אחת או יותר.

חסות על פעילות מחוץ לתחנת רדיו ירושלים:

רדיו ירושלים וצוות השדרנים יוצא לפעולות ושידורים שונים ברחבי ירושלים מתוך רצון כנה לתרום לקהילה. במהלך תוכניות השידור בחוץ נהוג לשדר חסויות של חברות העומדות מאחורי הפרויקט וכל יכול המפרסם ליהנות מדרך פרסום ייחודית בה הגוף המפרסם זוכה לאהדת הציבור בגלל השקעות בתרומה לקהילה.

רוצה לפרסם ברדיו ירושלים ולהגיע לקהל המקומי?
דבר/י איתנו ונשמח לתת לך את המידע הדרוש והמחירים הטובים ביותר!
מחכים לשיחה שלך – 072-3969955☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון ברדיו ירושלים

מאמרים ותוכן

רדיו מקומי ופרסום על הדרך

קמפיין ברדיו למגזר החרדי?

פרסומות ביוטיוב - תשלום פר צפייה!

פרסום ברדיו ירושלים

placeholder

הסאונד זה כל ההבדל

placeholder

פרסום באזור ירושלים

אמצעי מדיה ואפשרויות פרסום
פרסום ב-השבוע בירושלים - לקבלת מחירי פרסום חייגו: 072-2555444

מקומון השבוע בירושלים

פרסום ב-The Jerusalem Post - לקבלת מחירי פרסום חייגו: 072-2555444

עיתון The Jerusalem Post

פרסום בכל העיר ירושלים - לקבלת מחירי פרסום חייגו: 072-2555444

מקומון כל העיר ירושלים

פרסום באפוכה ירושלים - לקבלת מחירי פרסום חייגו: 072-2555444

מגזין אפוכה ירושלים

placeholder

רדיו קול ברמה

פרסום ב-ידיעות ירושלים - לקבלת מחירי פרסום חייגו: 072-2555444

ידיעות ירושלים

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם