רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3969955
רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970656

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

רדיו חיפה 107.5FM

פרסום ברדיו חיפה – תדר 107.5FM!
למחירי פרסום וחבילות מותאמות: 072-3970700 ☎️

✔️עלויות הפקת תשדירים זולה ✔️קהל ייחודי וצעיר✔️רדיו פופולרי עם נתוני האזנה גבוהים
✔️קהל מאזינים רחב וממוקד מחיפה והצפון ✔️מחירי פרסום אטרקטיביים!

תחנת הרדיו 107.5fm או רדיו חיפה בשמה הידוע משדרת באזור חיפה והצפון וניתן לקלוט את שידוריה גם באמצעות האינטרנט. קהל המאזינים של רדיו חיפה גדול וממוקד ומגיע לכ- 400,000 מאזינים בכל יום.
התחנה הפכה לחוקית ב-1 לספטמבר 1995 כאשר הוקמו תחנות הרדיו האזוריות בארץ כאשר לפני כן פעלה התחנה בשם רדיו 1 באופן בלתי חוקי. התחנה ממוקמת ב"גרנד קניון" בחיפה ומציעה תכנים מקומיים ודיווחי תנועה לתושבי חיפה והצפון. דרך אתר האינטרנט של הרדיו ניתן להקשיב לתוכניות המשודרות בזמן אמת ואף לצפות בשדרנים או להקשיב לתוכניות מוקלטות ולקרוא מידע על התחנה ולהתעדכן בחדשות ותכנים נוספים.
הפרסום ברדיו חיפה מאפשר להגיע לקהל גילאים צעיר או מבוגר בהתאם לרצועה המשודרת והמפרסם זוכה לחשיפה ממוקדת ולאפשרויות פרסום מגוונות כמו תשדירי חסות, ג`ינגלים, תוכן שיווקי ועוד.

קהל היעד של רדיו חיפה 107.5FM:

קהל המאזינים של תחנת חיפה הינו ממוקד ומקומי הנע בטווח הגילאים 18 – 60+. קהל המאזינים משתנה בהתאם לרוח רצועת השידור ומאפשר למפרסמים להגיע לפלח המאזינים המבוקש. לכל תוכנית יש קהל מאזינים יחסית קבוע בעל מאפיינים ייחודיים, וכך יכול המפרסם לכוון ולייעד את התשדירים לקהל ספציפי ממוקד ולזכות בפרסום אפקטיבי. פילוח קהל המאזינים של רדיו חיפה מראה על קהל מאזינים המגיע ממעמד סוציו- אקונומי בינוני- גבוה, כאשר אחוז גבוה מהמאזינים בלילה הם צעירים תושבי חיפה האזור המחוברים למוזיקה טובה, הופעות ובילויים והם יכולים להגיב ולהתעדכן באמצעות הפייסבוק, SMS ואף לבקש שירים במהלך השידור הלילי.

תוכניות פופולריות ברדיו חיפה 107.5FM:

תוכנית "הבוקר של ישראל" עם סלוצקי ודומינגז זוכה לפופולריות רבה ובמהלך התוכנית המשלבת אקטואליה, שיחות והרבה מוזיקה טובה ניתן להתעדכן במצב התנועה והכבישים ובחדשות ארציות ובעיקר חדשות מקומיות. בסופי שבוע התחנה משדרת מוזיקה פופולרית משנות ה60,70 ו- 80.

תוכניות פופולריות נוספות ברדיו חיפה 107.5FM הן:

ברדיו חיפה נמצא מגוון תוכניות מעניינות עם מיטב השדרנים בישראל לדוגמא: מדליקים אש עם גדי נס (אקטואליה), מקסימום עם גיא בזק, לאב מי בלילה עם שמוליק טייאר, מתחברות עם טלי ליבמן וליהי שלו (אקטואליה), עושים שישי עם נטלי רותם (מוזיקה מזרחית), תוכנית הערב עם אייל ברקאי, תוכנית ספורט עם אייל ברקוביץ ואופירה אסייג

אפשרויות פרסום ברדיו חיפה 107.5FM:

בתחנת הרדיו ניתן לפרסם תשדירים וג`ינגלים עד לאורך 30 שניות, שידור חסויות או תוכן שיווקי המשתלב כחלק מהתכנים המשודרים בתוכניות הרדיו השונות בתחנה. ניתן להרכיב חבילות פרסום מותאמות לתקציב הפרסום ולקהל היעד המבוקש. חסויות הינן באורך 6-10 שניות והתמחור משתנה בהתאם לתוכנית, זמני השידור, מספר הפעמים בו משודר הפרסום ואורך הקמפיין.
פרסום יעיל ברדיו חיפה יתחיל לרוב עם ג`ינגל באורך 30 שניות בליווי קול של אחד השדרנים האהובים או סלב אחר. בתחילת הקמפיין נהוג לשדר את הג`ינגל מספר רב של פעמים ובהמשך משדרים ג`ינגלים קצרים עד לאורך של 15 שניות ואף 10 שניות בלבד כדי לדאוג לשימור המסר והמותג המפורסם בתודעתם של המאזינים.

למה כדאי לך פרסום ברדיו חיפה 107.5FM?

פרסום ברדיו חיפה מאפשר להגיע לקהל מאזינים רחב אך ממוקד מכיוון שמדובר בקהל המתגורר באזור חיפה, הקריות וצפונה מכך. ניתן לבחור ברצועות שידור שונות ולפרסם בתוכניות אשר הולמות את אופי ומטרת הפרסום. באמצעות פרסום אפקטיבי ברדיו חושפים את המוצר, המותג או השירות בפני קהל נרחב, מעוררים את הסקרנות של המאזין, גורמים למיתוג ובידול ממתחרים ואף ניתן להניע את המאזינים לפעולה כלשהי כמו יצירת קשר או רכישת המוצר. הפרסום ברדיו פועל בשני אופנים עיקריים- במודע ולא במודע. המאזינים נחשפים באמצעות הקשבה ישירה או באמצעות האזנה של התחנה ברקע וג`ינגל אהוב נקלט גם באופן לא מודע.

פרסום אפקטיבי ברדיו חיפה 107.5FM:

פרסום אפקטיבי ברדיו הוא פרסום הכולל מינימום של שמונה תשדירים ביום ולרוב 4 שבועות/חודש פרסום. מומלץ להעלות את תדירות כמות הפרסומים היומית מעבר לחשיפה המינימלית וכך לזכות בנתוני חשיפה רבים בפני קהלי יעד שונים בהתאם לתוכניות המשודרות ופילוח קהל היעד. חשוב להשתמש בג`ינגל קליט בעל מסר פשוט (סלוגן) הפונה למכנה רחב של מאזינים וממשיך להזדמזם גם לאחר הקשבה לג`ינגל.

פרסום בתוכניות הבוקר ברדיו חיפה 107.5FM:

תוכניות הבוקר זוכות לנתוני האזנה גבוהים. אנשים נוסעים ברכב, נמצאים בתחבורה ציבורית או יושבים בבית קפה ומקשיבים לרדיו חיפה ומתעדכנים בתנועה, מקשיבים לענייני אקטואליה וזוכים ליהנות ממוזיקה איכותית ונחשפים לפרסום הממוקד.

פרסום בתוכניות המוזיקה ברדיו חיפה 107.5FM:

כדי להגיע לקהל הצעירים כדאי לפרסם בתוכניות המוזיקה הפופולריות של התחנה וכך להגיע לקהל מאזינים ממוקד ולהשפיע עליו עם ג`ינגל קליט ומסר ברור, ניתן גם באמצעות ג`ינגל משעשע או באמצעות ליווי קולי של שדרן אהוב על צעירים.

תרימו לנו טלפון וקבלו חבילת פרסום מותאמת אישית ללא התחייבות!
חייגו עוד היום – 072-3969955☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון ברדיו חיפה 107.5FM

מאמרים ותוכן

ניו מדיה💡

קמפיין ברדיו למגזר החרדי?

placeholder

עיתונות באזור הצפון

placeholder

הסאונד זה כל ההבדל

רדיו מקומי ופרסום על הדרך

placeholder

איך יודעים לבחור קריין מתאים לפרסומת ברדיו

אמצעי מדיה ואפשרויות פרסום

ידיעות חיפה

placeholder

קריות באינטרנט

רדיו חיפה חם אש

פרסום ב-ידיעות הצפון - לקבלת מחירי פרסום חייגו: 072-2555444

ידיעות הצפון

placeholder

גלי צה"ל

placeholder

Mynet - מקומוני ידיעות באינטרנט

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם