רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות רחובות

פרסום בידיעות רחובות – המקומון של ידיעות ברחובות!
לייעוץ אישי והצעות מחיר חייגו: 072-3970700 ☎️

✔️כ-25 אלף עותקים ✔️המקומון המוביל ביותר ברחובות והסביבה!
✔️מופץ חינם בתוך ידיעות אחרונות ✔️פרסום מקומי ואפקטיבי!

עיתון ידיעות רחובות הוא אחד מתוך 27 המקומונים של ידיעות תקשורת מקבוצת ידיעות אחרונות. ידיעות רחובות זוכה לתואר- המקומון הנפוץ ביותר ברחובות והסביבה!
העיתון מודפס בפורמט גדול ומרשים (A3) ומופץ בחינם בכל יום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המוכרת והאהובה של ידיעות אחרונות ברחובות, נס ציונה, גדרה, באר יעקב, ק. עקרון וישוביי הסביבה. כל מי שקורא את ידיעות אחרונות באזור רחובות גם קורא את ידיעות רחובות דבר המקנה יתרון מצוין למפרסם הרוצה את הסטטוס והיוקרה המגיעה עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל אך רק בקרב קהל מקומי (וכמובן, תמיד יותר טוב לא במחירים גבוהים מדי).

מי קורא את ידיעות רחובות?

קהל הקוראים הוא מגוון וגדול במיוחד יחסית למקומון, העיתון מתייחס למתרחש בעיר בה מתגורר הקורא ולכן העיתון פונה לבתי אב צרכניים רבים ובמאפיינים רחבים מבחינת דת, מגדר וכדו. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי בינוני עד גבוהה. בסופו של דבר היתרון העיקרי בקהל זה הוא העובדה כי הקוראים של ידיעות רחובות הם הקוראים של ידיעות אחרונות, זה כמו לפרסם בידיעות אחרונות רק בצורה ממוקדת ובמחירים של מקומון. קהל הקוראים של ידיעות הוא קהל נאמן ואוהד שרוכש את מהדורת סוף השבוע באופן עקבי ואיתו כמובן מקבל את המקומון המדובר.

מה מעניין במקומון ידיעות רחובות?

המקומון כשמו כן הוא – מסקר חדשות מקומיות, בנוסף בידיעות רחובות נמצא מדורים במגוון תחומים הפונים לכל סוגי הקהל המקומי: מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, ועוד. בנוסף העיתון מתפאר בצוות תוכן מהטובים ביותר בתחום עם טורים קבועים בינהם הטור המוכר של ליהיא לפיד.

הכי כדאי לפרסם בידיעות רחובות!

כיום, לאור התחרות הגבוהה בעולם העיתונות מושקעים משאבים רבים בכל הנוגע להפצת העיתון כך שבכל סוף שבוע כמעט בכל בית יימצא עיתון ידיעות אחרונות, פרסום דווקא במקומון זה בעצם סוג של "רכיבה על הגל" כך ששורה תחתונה – המפרסם הוא זה שמרוויח!
בנוסף לידיעות רחובות תפוצה רחבה במיוחד של כ-25 אלף עותקים, כיוון שהוא מתפרס על כמה ערים במקביל.
לעיתון כ-50 עמודים בפורמט A3 גדול וברור לעין (ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות) המשדר סטטוס ורצינות בעיני הלקוח.
ישנן גם מגוון חבילת פרסום שניתן להתאים לפי המסר ותקציב פרסום,
העיתון מופץ בפורמט "טבלואיד" (הפורמט הנפוץ ביותר) וניתן לבחור מודעות בגדלים שונים: מודעות עמוד, חצי עמוד עומד חצי עמוד שוכב, רבע עמוד, שמינית עמוד, סטריפ בשער קדמי, סטריפ בעמודים הפנימיים, אינסרט ועוד. בנוסף לידיעות רחובות יש גם לוח מוצלח במיוחד המופיע גם באתר המקומי של רחובות בו מפרסמים מודעות נדל"ן, דרושים, שירותים מקומיים ועוד.

מי מפרסם כבר בידיעות רחובות?

הודות לחשיפה הרחבה של המקומון ולקהל המגוון אליו הוא פונה, ידיעות רחובות מהווה פלטפורמת פרסום אפקטיבית ויעילה למפרסמים קטנים עד גדולים. ברשימת המפרסמים בעיתון נמצא גם עסקים מקומיים וגם רשתות ענק ממגוון תחומים לדוגמא: צל סאן בע"מ, מתווכים באזור, פרפקט ליין, קרמיק דיפו, הופעות, ריהוט לבית, ריהוט לגן, מזרונים ומיטות, סופר מרקט, אפנה, טיולים וטיסות ועוד.

תרימו לנו טלפון וקבלו הצעה משתלמת ומותאמת אישית!
חייגו עוד היום – 072-3970700☎️

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות רחובות

מאמרים ותוכן
placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

להבדיל או לחקות? בחירת אסטרטגיית פרסום

placeholder

פרסום בידיעות אחרונות

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

placeholder

עיתונות באזור הדרום

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם