רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות העמק – ידיעות עפולה

פרסום בידיעות העמק – המקומון של ידיעות בעפולה!
להצעות מחיר ולפרטים נוספים: 072-3970700☎️

✔️כ-14,000 עותקים ✔️פרסום ממקוד ויעיל ✔️קהל קוראים איכותי ומגוון!

ידיעות העמק הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות המתפצל לשני עיתונים:
ידיעות נצרת וידיעות עפולה המדובר. העיתון מופץ מצומת גולני ודרומה, עפולה, מרחביה, בית שאן, מהבקעה עד חמדיה, גן-נר, גבעת עוז עד מושב היוגב וסוקר ארועים ונושאים הנוגעים למתרחש באזורים בהם הוא מופץ. ידיעות עפולה יוצא בכל סוף שבוע ביום שישי ומופץ בחינם בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ובנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה למהדורה הראשית של ידיעות איתה הוא מופץ. בין אם מדובר בעסק מקומי או בחברה גדולה פרסום בידיעות חדרה עושה את העבודה ומאפשר למפרסם להגיע לקהל נקודתי ורלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר אמינות וסטטוס גבוהה.

מי קורא את ידיעות העמק – עפולה?

קהל הקוראים של ידיעות עפולה רחב ומגוון. המקומון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל פלחי האוכלוסיה. קהל הקוראים נמצא בטווח הגילאים מ-18 עד למבוגרים בגילאי 60+ ומאופיין במעמד סוציו-אקונומי נמוך ומעלה. הקוראים של ידיעות אחרונות הוא גם קהל הקוראים של ידיעות עפולה – לכן העיתון זוכה להפצה ברמה הגבוהה ביותר ולפלח מקומי של קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות עפולה?

הכל! העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות עפולה גם לוח מודעות מקומי בו מופיעות מודעות דרושים, דירות, אנשי מקצוע, רכבים וכדו. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את עפולה וישוביי הסביבה ואת הנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

משתלם לפרסם בידיעות עפולה!

ידיעות עפולה מהווה קרקע פרסומית פורייה עבור מפרסמים שרוצים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס המגיעעם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ונהנה מתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. המקומון מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בידיעות עפולה?

בזכות קהל הקוראים המגוון של ידיעות עפולה העיתון הוא מוקד משיכה למפרסמים מקומיים וארציים ממגוון תחומים: פוליטיקה, מוסדות לימוד, גני ילדים מקומיים, סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט לגן ולבית, אופטיקה,אנשי מקצוע, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה מקומי, רשתות מזון, מופעים והצגות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, פרויקטיי נדל"ן ועוד.

הצטרפו לרשימת המפרסמים בידיעות עפולה!
לחבילות פרסום משתלמות ומותאמות לעסק שלך חייגו: 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות העמק – ידיעות עפולה

מאמרים ותוכן
placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

חבילות פרסום ברדיו

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

אינסרט בידיעות מקומונים

באיזה אתר כדאי לפרסם?

placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם