רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות נתניה

פרסום בידיעות נתניה – המקומון של ידיעות בנתניה!
להצעות מחיר וייעוץ אישי ללא התחייבות: 072-3970700☎️

✔️מופץ חינם עם מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות ✔️כ- 35 אלף עותקים!
✔️פרסום אפקטיבי במחירים משתלמים!

עיתון ידיעות נתניה הוא מקומון חינמי מבית ידיעות אחרונות והוא אחד מתוך 27 המקומונים של ידיעות אחרונות, ערים נוספות בהן מופץ מקומון ידיעות: ידיעות חולון, ידיעות אשקלון, ידיעות המפרץ ועוד. ידיעות נתניה מופץ בערים: נתניה, גוש תל מונד, אבן יהודה, פרדסיה וישוביי הסביבה. העיתון יוצא בכל יום שישי ומצורף בחינם למהדורת סוף השבוע היוקרתית של ידיעות אחרונות למנויים ומחולק בנפרד בנקודות הפצה נבחרות.
עיקר הנושאים בידיעות נתניה נוגעים למתרחש בעיר והסביבה הקרובה, חדשות מקומיות, טיפוח העיר, מדורים ממגוון תחומים וכתבות תוכן שנועדו למשוך את קהל הקוראים המקומי. ידיעות נתניה מהווה הזדמנות מדיה אדירה גם לעסקים מקומיים הרוצים להגיע לקהל נקודתי ורלוונטי במחירים אפשריים ובהפצה רחבה ואיכותית של עיתון ארצי.

מי קורא את ידיעות נתניה?

קהל הקוראים של ידיעות אחרונות הוא קהל הקוראים של ידיעות נתניה באופן נקודתי, לכן זוכה המקומון לקהל קוראים איכותי, נאמן ומגוון הקורא בעיתון מדי שבוע. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל פלחי האוכלוסייה של תושבי העיר מכל המגזרים, מין וזהות החל מגיל 18 ועד גיל הזהב. קהל הקוראים מאופיין במעמד סוציו-אקונומי בינוני ומעלה.

מה אפשר לקרוא במקומון ידיעות נתניה?

השאלה האמיתית היא מה לא?😉
כדי למשוך קהל קוראים כה רחב ומגוון התכנים בעיתון מגוונים ושונים במטרה לתת מענה לקהל המקומי על שלל צבעיו. בידיעות נתניה נמצא עידכונים וחדשות מקומיות, מדור ספורט ופנאי, מדור תרבות המסקר ארועי תרבות מקומיים, מדור רכילות מוצלח, מדור חינוך, עסקים וכלכלה, בידור ועוד. כמו כן מתווסף לעיתון גם לוח מקומי בו נמצא מודעות דרושים, דירות, רכבים וכדו. העיתון מתפאר גם בצוות כותבי תוכן ועיתונאים מהשורה הראשונה, המכירים את הקהל המקומי ואת הנושאים המעניינים אותו.

הכי כדאי לפרסם בידיעות נתניה!

העיתון זהה בעיצובו ובגודלו למהדורת סוף השבוע איתה הוא מופץ ומשדר יוקרה ורצינות לקורא. פרסום בידיעות נתניה הוא פרסום מקומי וממוקד בקרב קהל קוראים איכותי ורחב. ניתן לפרסם במגוון וריאציות: מודעת עמוד, חצי עמוד שוכב/עומד, רבע עמוד, שמינית עמוד, סטרים פנימי/בשער, הוספת אינסרט, מודעות לוח ועוד. ניתן גם כמובן לרכוש חבילות פרסום מותאמות אישית לעסק, לתקציב ולמטרה. בין אם מדובר בעסק מקומי או ברשת ארצית גדולה פרסום בידיעות נתניה עושה את העבודה.

מי מפרסם בידיעות נתניה?

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות נתניה, כך גם מושך אליו העיתון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, גני ילדים, רשתות מזון, רשתות בגדים ועוד.

רוצה גם לפרסם בידיעות נתניה?
נשמח לתת את כל המידע הדרוש והצעה מותאמת אישית לעסק שלך!
מחכים לשיחה ממך – 072-3970700☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות נתניה

מאמרים ותוכן
placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

אינסרט בידיעות מקומונים

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

חבילות פרסום ברדיו

באיזה אתר כדאי לפרסם?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם