רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות כרמיאל

פרסום בידיעות כרמיאל – המקומון של ידיעות בכרמיאל!
להצעות מחיר וייעוץ: 072-3970700 ☎️

✔️קהל קוראים מגוון ורחב ✔️מופץ חינם לקוראי ידיעות אחרונות ✔️פרסום מקומי אפקטיבי

ידיעות כרמיאל הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בחינם בכרמיאל וישוביי הסביבה ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזור בו הוא מופץ. מקומון ידיעות כרמיאל הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ומוצע גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות באזור. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה לזה של המהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות כרמיאל נותן הזדמנות למפרסם המקומי להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות כרמיאל?

ידיעות כרמיאל חולש על כמה ישובים במקביל וקהל הקוראים שלו מגוון בהתאם. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי נמוך עד גבוהה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך העיתון זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות כרמיאל?

מה לא?! טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות כרמיאל לוח מודעות מקומי מוצלח בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו.
העיתון מתהדר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את כרמאיל והסביבה והנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

למה כדאי לפרסם בעיתון ידיעות כרמיאל?

הפרסום בידיעות כרמיאל מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לקהל יעד המעניין אותם בתפוצה גבוהה מול עלות נמוכה. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעה עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ומפורסם בתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות ומשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר.
העיתון מציע מגוון אפשרויות פרסום ומגוון סוגי מודעות בגדלים שונים ובחבילות שונות וניתן לבנות חבילה מותאמת לעסק בהאתם לתקציב ולמסר. בין אם מדובר בעסק מקומי או ברשת ארצית גדולה פרסום בידיעות תל אביב עושה את העבודה.

מי עוד מפרסם בידיעות כרמיאל?

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות כרמיאל, כך גם מושך אליו העיתון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות כרמיאל

מאמרים ותוכן

10 טיפים להיות במקום ראשון בגוגל!

placeholder

אפשרויות הפרסום בצפון

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

חבילות פרסום ברדיו

אינסרט בידיעות מקומונים

כך יזהו את מודעת הפרסומת שלך

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם