רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות ירושלים

פרסום בעיתון ידיעות ירושלים – המקומון של ידיעות בירושלים!
להצעות מחיר ולייעוץ דברו איתנו: 072-3970700 ☎️

✔️כ-39 אלף עותקים!! ✔️העיתון המוביל בירושלים!
✔️מופץ בחינם בתוך ידיעות אחרונות ✔️חשיפה אדירה מול עלויות נמוכות!

עיתון ידיעות ירושלים הוא אחד מתוך 27 המקומונים של ידיעות אחרונות.
ידיעות ירושלים זוכה לתואר- העיתון המוביל בבירה!
העיתון מודפס בפורמט גדול ונוח לקריאה ומופץ מצפון ים המלח ועד בית שמש, ירושלים, בית שמש, מבשרת, מעלה אדומים וישוביי הסביבה.
העיתון יוצא בכל יום שישי ומופץ בחינם בתוך מהדורת סוף השבוע המוכרת והאהובה של ידיעות אחרונות, בנוסף ניתן להשיג את המקומון גם בנפרד בדוכני העיתונים ובנקודות הפצה. עיקר הנושאים בידיעות ירושלים נוגעים למתרחש באזור בו הוא מופץ וכולל מדורים ממגוון תחומים וכתבות תוכן שנועדו למשוך את קהל הקוראים המקומי. ידיעות ירושלים מהווה הזדמנות מדיה אדירה לעסקים מקומיים הרוצים להגיע לקהל נקודתי ורלוונטי במחירים אפשריים ובהפצה רחבה ואיכותית של עיתון ארצי.

מי קורא בידיעות ירושלים?

קהל הקוראים של מקומון ידיעות ירושלים הוא רחב ומגוון. המקומון פונה לבתי אב צרכניים רבים ולאוכלוסייה הרחבה של תושבי ירושלים והסביבה מכל המגדרים, מין וזהות. קוראי העיתון מאופיינים כמעמד סוציו- אקונומי נמוך ומעלה. ידיעות ירושלים מחולק בחינם ולכן זוכה לתפוצה רחבה. העיתון פונה לכל פלחי האוכלוסיה ולכן ניתן למצוא בו כתבות, מדורים ממגוון תחומים.
היתרון העיקרי בפרסום לקהל זה הוא הגעה לקהל קוראים איכותי ועקבי הרוכש/מקבל את עיתון ידיעות בכל סוף שבוע, כך שבסופו של דבר קהל הקוראים של ידיעות ירושלים הוא בעצם פלח מקומי מקהל הקוראים של ידיעות אחרונות הארצי.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות ירושלים?

הכל! טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. בנוסף לידיעות ירושלים גם לוח מוצלח בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את מחוז ירושלים והנושאים המעניינים את תושבי האזור.

למה כדאי לפרסם במקומון ידיעות ירושלים?

המקומון מודפס בפורמט A3 ברור וקריא ובעיצוב נעים לעין כמעט זהה למהדורה הראשית וכך מהווה הזדמנות מדיה משתלמת לעסקים קטנים עד גדולים שרוצים להשיג חשיפה ממוקדת בקרב קהל מקומי בלי לשלם מחירים מופקעים. בנוסף לאור המשאבים המושקעים מצד מערכת העיתון בכל הנוגע להפצה של מהדורת סוף השבוע של ידיעות גם ידיעות ירושלים המקומי נהנה מהפצה ברמה הגבוהה ביותר. העיתון מופץ בפורמט הנפוץ ביותר – "טבלואיד" ומציע מודעות בגדלים שונים: מודעות עמוד, חצי עמוד, רבע או שמינית עמוד, סטריפ בשער קדמי, סטריפ בעמודים הפנימיים, אינסרט ועוד. ניתן להרכיב חבילת פרסום בווריאציות שונות בהתאם לתקציב, למסר ולמטרת המפרסם. בין אם מדובר בעסק מקומי או ברשת ארצית גדולה פרסום בידיעות ירושלים עושה את העבודה.

הצטרף לרשימת המפרסמים בידיעות ירושלים!

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות ירושלים העיתון מהווה מוקד משיכה למפרסמים מקומיים וארציים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, מוסדות לימוד מקומיים, גני ילדים, פורייקט נדל"ן, מופעים והצגות, מודעות לוח ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות ירושלים?
נשמח לתת לך את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר ללא התחייבות!
מחכים לשיחה ממך – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות ירושלים

מאמרים ותוכן
placeholder

אפיקי הפרסום השונים בירושלים

חבילות פרסום ברדיו

placeholder

שילוט חוצות באזור ירושלים

אינסרט בידיעות מקומונים

כך יזהו את מודעת הפרסומת שלך

10 טיפים להיות במקום ראשון בגוגל!

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם