רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות טבריה

פרסום בידיעות טבריה – המקומון של ידיעות בחיפה!
להצעות מחיר ופרטים נוספים: 072-3970700 ☎️

✔️חשיפה מקומית רחבה ✔️מחירי פרסום משתלמים ✔️מופץ חינם לקוראי ידיעות אחרונות

ידיעות טבריה הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בחינם בערים: טבריה, עמק הירדן, אשדות יעקב עד מנחמיה, דרום רמת הגולן, יבנאל עד צומת גולני במערב ועד כוזרים במזרח ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזורים בהם המקומון מופץ. ידיעות טבריה יוצא בכל סוף שבוע ביום שישי ומופץ בחינם בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ובנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות באזור. העיתון מודפס בפורמט גדול ונח לקריאה זהה למהדורה הראשית של ידיעות איתה הוא מופץ. ידיעות טבריה הוא המקום למפרסם שרוצה להגיע לקהל מקומי במחירים נמוכים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות טבריה?

ידיעות טבריה חולש על כמה ישובים במקביל וקהל הקוראים שלו רחב ומגוון בהתאם. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי נמוך עד גבוהה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך העיתון זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בידיעות טבריה?

הכל! חדשות מקומיות, מדור בנושא טיפוח העיר, מדור תרבות ובידור, המלצות ומתכונים, סיקור אירועים ותערוכות או מופעים שקרו בשבוע הקודם או עומדים להתרחש, מדור ספורט הנוגע לכל ענפי הספורט השונים, מדור רכילות הזוכה להצלחה ועניין רב, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות טבריה לוח מודעות מקומי מוצלח בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה/להשכרה, אנשי מקצוע, רכבים וכדו. העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ואף מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את טבריה ואת הנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

למה כדאי לפרסם בעיתון ידיעות טבריה?

בין אם מדובר בעסק מקומי או ברשת ארצית גדולה פרסום בידיעות טבריה עושה את העבודה. עיתון ידיעות טבריה מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לקהל יעד המעניין אותם בתפוצה גבוהה מול עלות נמוכה. זה כמו לפרסם בידיעות אחרונות הגדול והיוקרתי רק בקרב קהל נקודתי ובמחירים של מקומון. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות ומשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. העיתון מציע מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הוספת אינסרט ועוד. ניתן כמובן לבנות חבילה מותאמת לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בידיעות טבריה?

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות טבריה, כך גם מושך אליו העיתון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות טבריה?
נשמח לעמוד לרשותך ולתת את כל המידע הדרוש!
חייגו עוד היום – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות טבריה

מאמרים ותוכן

באיזה אתר כדאי לפרסם?

אינסרט בידיעות מקומונים

חבילות פרסום ברדיו

אסטרטגיות פרסום לקיץ

שילוט על אוטובוסים

כך יזהו את מודעת הפרסומת שלך

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם