רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות חיפה

פרסום בידיעות חיפה – המקומון של ידיעות בחיפה!
להצעות מחיר והתייעצות: 072-3970700 ☎️

✔️כ-48 אלף עותקים ✔️תפוצה רחבה מול עלות נמוכה
✔️קהל מקומי וממוקד ✔️חבילות פרסום אטרקטיביות

ידיעות חיפה הוא מקומון אחד מתוך רשת המקומונים של ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בחינם בחיפה, נשר, תל-חנן, צ'ק פוסט, טירת הכרמל, טבעון ועתלית ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזור בו הוא מופץ. ידיעות חיפה יוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע הידועה של ידיעות אחרונות ומוצע למכירה גם בנפרד בדוכני המכירה ובנקודת חלוקה נבחרות באזור. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה לזה של המהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות חיפה נותן הזדמנות למפרסם המקומי להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות חיפה?

קהל הקוראים של ידיעות חיפה הוא מגוון וגדול במיוחד יחסית לעיתון מקומי. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ולכל פלחי האוכלוסיה מכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי בינוני עד גבוהה. הקוראים של ידיעות אחרונות הם  הקוראים של ידיעות חיפה, לכן מדובר בקהל קוראים נאמן ועקבי אשר קורא את העיתון מדי שבוע. זה כמו לפרסם בידיעות אחרונות הגדול והיוקרתי רק בקרב קהל נקודתי ובמחירים של מקומון.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות חיפה?

המקומון מסקר כמעט כל תחום אפשרי וכך מושך אליו קהל מקומי ממגוון תחומי עניין תוך כדי הקפדה על תוכן איכותי ועדכני. בעיתון נמצא מדור חדשות מקומיות, מדור טיפוח העיר, תרבות, ספורט ופנאי, בידור, חינוך, מדור רכילות מוצלח, כתבות תחקיר, טורים קבועים, מתכונים וקולינריה, הופעות ואירועים מקומיים לכל הגילאים, הורוסקופ ועוד. כמו כן לעיתון גם לוח מודעות מוצלח במיוחד בשיתוף עם ידיעות המפרץ בו מופיעות מודעות נדל"ן מקומי, שירותים מקומיים, רכב, דרושים וכדו.

אז למה כדאי לי לפרסם במקומון ידיעות חיפה?

ידיעות חיפה מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לקהל יעד המעניין אותם, בעלות נמוכה יחסית אך בתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה. העיתון מודפס בפורמט A3 ברור ונוח לקריאה ובעיצוב נעים לעין זהה למהדורת סוף השבוע של ידיעות איתה הוא מופץ. ניתן לפרסם במגוון ווריאציות: מודעת עמוד, חצי עמוד שוכב/עומד, רבע עמוד, שמינית עמוד, סטרים פנימי/בשער, פרסום אינסרט, מודעות לוח ועוד. ניתן גם כמובן לרכוש חבילות פרסום מותאמות אישית לעסק, לתקציב ולמטרה. בין אם מדובר בעסק מקומי או ברשת ארצית גדולה פרסום בידיעות תל אביב עושה את העבודה.

מי מפרסם בידיעות חיפה?

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות ירושלים העיתון מהווה מוקד משיכה למפרסמים מקומיים וארציים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, דרושים, נדל"ן מקומי ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות חיפה?
נשמח לעמוד לרשותך ולתת לך הצעה אטרקטיבית ללא התחייבות!
זמינים בשבילך – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות חיפה

מאמרים ותוכן

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

5 מודלים עסקיים מובילים לפרסום באינטרנט

placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

placeholder

אופציות המדיה בחיפה

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

חבילות פרסום ברדיו

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם