רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות השרון

פרסום בידיעות השרון – המקומון של ידיעות באזור השרון!
להצעות מחיר וייעוץ אישי ללא התחייבות: 072-3970700 ☎️

✔️כ- 61 אלף עותקים ✔️יחד עלות מול תועלת מנצח!
✔️קהל קוראים ממוקד ואיכותי ✔️מגוון אפשרויות פרסום במחירים אטרקטיביים!

עיתון ידיעות השרון מתחלק לשני מקומונים אזוריים: מחלף מערב ומחלף מזרח,
שני המקומונים יחדיו חולשים על כל אזור השרון ומופצים תחת רשת המקומונים הארצית של ידיעות אחרונות. כל מקומון מכסה אזור שונה בשרון: מחלף מערב מופץ ברמת השרון, הרצליה, רשפון ושפיים. מחלף מזרח מופץ ברעננה, כפר סבא, הוד השרון, כוכב יאיר, טירה וישוביי הסביבה. המקומונים מופצים בחינם בתוך מהדורת סוף השבוע של ידיעות אחרונות למנויים ובנקודות המכירה ולכן גם זוכים להפצה ברמה הגבוהה ביותר, בנוסף ניתן להשיג את העיתונים בנפרד גם בדוכני העיתונים ובנקודות הפצה באזור. כל מקומון עוסק בנושאים הקשורים לאזור עליו הוא חולש כגון חדשות ועידכונים מקומיים, ארועי תרבות ועוד. ידיעות השרון מושך אליו מפרסמים מקומיים רבים הודות להפצה הרחבה של כל אחד מהמתחלפים וליכולת להגיע לקהל מקומי ממוקד במחירים נמוכים.

מי קורא את ידיעות השרון?

קהל הקוראים של מקומון ידיעות השרון רחב ומגוון. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל פלחי האוכלוסייה באזור מכל המגזרים, מין וזהות החל מגיל 18 ועד גיל הזהב. הקוראים מגיעים ממעמד סוציו- אקונומי בינוני ומעלה. בשורה התחתונה הקוראים של עיתון ידיעות אחרונות בשרון הם גם קהל הקוראים של ידיעות השרון – לכן זוכה המקומון להפצה ברמה הגבוהה ביותר ולקהל קוראים איכותי ועקבי אשר נחשף לעיתון מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא ידיעות השרון?

השאלה הנכונה היא מה לא?😉 ידיעות השרון מושך אליו קהל מגוון מכל פלחי האוכלוסייה וכדי למשוך קהל כל כך רחב הוא מציע סיקור ותכנים ממגוון תחומים. ידיעות השרון כולל מדורים קבועים כמו חדשות הנוגעות ברובן לענייני הערים, מדור בנושא טיפוח הערים, מדור תרבות ובידור ובו כתבות בענייני תרבות מקומיים, המלצות ואירועים העומדים להתרחש בערים השונות ובסביבתן, סיקור מוקדי עניין ואירועים המיועדים לילדים, צעירים ומבוגרים ועוד, מדור ספורט הנוגע לענייני הספורט החלים בעיר על ענפי הספורט השונים ומדור רכילות הזוכה להצלחה ועניין רב. כמו כן מתווסף לעיתון גם לוח מקומי בו מפיעות מודעות דרושים, דירות, רכבים וכדו. העיתון מתפאר גם בצוות כותבי תוכן ועיתונאים מהשורה הראשונה, המכירים את הקהל המקומי ואת הנושאים המעניינים אותו.

אז למה כדאי לי לפרסם בעיתון ידיעות השרון?

בין אם מדובר בעסק מקומי או ברשת ארצית, אם רוצים להגיע לקהל מקומי ממוקד ואיכותי במחירים משתלמים ובצורה מרשימה – ידיעות השרון הוא המקום הנכון.
העיתון מופץ בפורמט A3 גדול ומרשים זהה למהדורה הראשית של ידיעות איתה מופץ. המדיום הוא המסר – זה לא המודעה אלא המקום בו המודעה מופיעה שמייצר את הרושם. העיתון מציע מגוון אפשרויות פרסום המאפשרות תפוצה גבוהה מול עלות נמוכה.
ניתן לרכוש חבילות פרסום בהתאמה אישית לתקציב ולמסר הפרסומי ולפרסם מודעות במגוון גדלים כגון; עמוד, חצי עמוד שוכב/עומד, רבע/שמינית עמוד, סטריפ בשער או בעמודים פנימיים, ניתן גם להוסיף אינסרט בגדלים שונים ועוד. ידיעות השרון מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לקהל היעד המובקש ולהנות מהיוקרה המשודרת בפרסום בעיתון מוביל בתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה אך בעלות נמוכה יחסית.

מי מפרסם במקומוני ידיעות השרון?

הודות לקהל הקוראים הרחב שלו, מושך אליו ידיעות השרון מפרסמים מקטנים עד גדולים ממגוון תחומים ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, מרפאות שיניים, גני ילדים, מוסדות לימוד, דרושים, נדל"ן ועוד.

רוצה לפרסם בידיעות השרון?
נשמח לענות על כל שאלה ולתת לך הצעה אטרקטיבית ללא התחייבות!
זמינים בשבילך במספר – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות השרון

מאמרים ותוכן
placeholder

מחירי פרסום ברדיו

באיזה אתר כדאי לפרסם?

placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם