רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות הקיבוץ

פרסום בידיעות הקיבוץ – המקומון של ידיעות בקיבוצים!
לפרטים נוספים וחבילות פרסום: 072-3970700 ☎️

✔️כ-40 אלף עותקים ✔️הפצה רחבה לקהל ממוקד במחירים משתלמים!

ידיעות הקיבוץ הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בכל הקיבוצים בארץ ועיקר הנושאים בו נוגעים לקיבוצים בישראל. עיתון יוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ומוצע גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה לזה של המהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות הקיבוץ נותן הזדמנות למפרסם להגיע לקהל ספציפי בהפצה ארצית, באופן המשדר סטטוס גבוה ובמחירים נמוכים.

מי קורא את ידיעות הקיבוץ?

קהל הקוראים של ידיעות הקיבוצים הוא כמובן "קיבוצניקים". העיתון מגיע לבתי התושבים רבים ופונה לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ומאופיין בחתך סוציו אקונומי בינוני ומעלה. ההעיתון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך ידיעות הקיבוצים זוכה להפצה ברמה הגבוהה ביותר ומגיע לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי, ממוקד ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות הקיבוץ?

העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל הקיבוציי; טיפוח העיר, חדשות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. מעל הכל העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את הקיבוצים בישראל ואת הנושאים המעניינים את התושבים.

משתלם לפרסם בידיעות הקיבוץ!

ידיעות הקיבוץ מאפשר למפרסם להגיע לאוכלוסיה ספציפית בהפצה ארצית אך באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים משתלמים במיוחד. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ונהנה מתפוצה ונתוני חשיפה גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר.
בנוסף ידיעות הקיבוץ מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בידיעות הקיבוץ?

מפרסם הרוצה להגיע לקהל ה"קיבוצניקים" פשוט מפרסם בידיעות הקיבוץ!
בעיתון נמצא מודעות ממגוון תחומים בינהם: ריהוט גן, חינוך, רכבים, בריאות, טיולים ותיירות, חנויות חשמל, משתלות, מוניציפלי ועוד.

לחבילות פרסום משתלמות וייעוץ דברו איתנו – 072-3970700 ☎️

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות הקיבוץ

מאמרים ותוכן

חבילות פרסום ברדיו

placeholder

חבילות פרסום בשלטי חוצות

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

אינסרט בידיעות מקומונים

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם