רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות הצפון

פרסום בידיעות הצפון – המקומון של ידיעות בצפון!
להצעות מחיר וייעוץ: 072-3970700 ☎️

✔️קהל קוראים איכותי ורחב ✔️תפוצה גבוהה מול עלות נמוכה ✔️כ-15,000 עותקים

ידיעות הצפון הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בחינם בערים: עכו, נהריה, מעלות תרשיחא, שפרעם, וישוביי הסביבה ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזור בו הוא מופץ. מקומון ידיעות חיפה הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע הידועה של ידיעות אחרונות ומוצע למכירה גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות באזור. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה לזה של המהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות הצפון נותן הזדמנות למפרסם המקומי להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות הצפון?

ידיעות הצפון חולש על כמה ערים במקביל וקהל הקוראים שלו מגוון ורחב במיוחד. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי נמוך עד גבוהה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך העיתון זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות הצפון?

הכל! טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות הצפון גם לוח מודעות מקומי מוצלח בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את ישוביי הצפון והנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

למה כדאי לפרסם במקומון ידיעות הצפון?

הפרסום בידיעות הצפון מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לקהל יעד המעניין אותם בתפוצה גבוהה מול עלות נמוכה. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעה עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל מרוויח בעלות נמוכה יחסית ובתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות ומשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר.
העיתון מציע מגוון אפשרויות פרסום ומגוון סוגי מודעות בגדלים שונים ובחבילות שונות וניתן לבנות חבילה מותאמת לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בידיעות הצפון?

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות הצפון, כך גם מושך אליו העיתון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות הצפון?
נשמח שמח לעמוד לרשותך ולתת לך הצעה משתלמת ללא כל התחייבות!
זמינים בשבילך – 072-3970700 ☎️

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות הצפון

מאמרים ותוכן

חבילות פרסום ברדיו

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

להבדיל או לחקות? בחירת אסטרטגיית פרסום

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

באיזה אתר כדאי לפרסם?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם