רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות הנגב

פרסום בידיעות הנגב – המקומון של ידיעות באזור הנגב!
לפרטים וחבילות פרסום: 072-3970700 ☎️

✔️כ-25 אלף עותקים ✔️תפוצה רחבה מול עלות נמוכה ✔️פרסום נקודתי אפקטיבי!

ידיעות הנגב הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בבאר שבע, נתיבות, אופקים, דימונה, ערד, ירוחם, מצפה רמון, ישובי ים המלח והסביבה. עיקר התכנים והנושאים בעיתון נוגעים למתרחש באזורים בהם הוא מופץ. מקומון ידיעות הנגב יוצא בכל סוף שבוע ביום שישי ומופץ בחינם בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ונמכר גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת נבחרות באזור. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה כמעט זהה למהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות הנגב נותן הזדמנות למפרסם המקומי להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות הנגב?

קהל הקוראים של ידיעות הנגב הוא מגוון וגדול במיוחד יחסית לעיתון מקומי. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל המגזרים ופלחי האוכלוסיה. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי בינוני עד גבוהה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך ידיעות הנגב מגיע לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות הנגב?

הכל! העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות הנגב יש לוח מודעות מקומי מוצלח בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את ישוביי הנגב ואת הנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

משתלם לפרסם בעיתון ידיעות הנגב!

ידיעות הנגב מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ולתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר.
המקומון מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בידיעות הנגב?

הודות לקהל הקוראים המגוון שלו עיתון ידיעות הנגב מושך אליו העיתון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

למחירים וחבילות פרסום בהתאמה אישית חייגו – 072-3970700 ☎️

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות הנגב

מאמרים ותוכן
placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

אפשרויות פרסום מקומי

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

אינסרט בידיעות מקומונים

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

חבילות פרסום ברדיו

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם