רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות המפרץ

פרסום בידיעות המפרץ – המקומון של ידיעות באזור המפרץ!
לייעוץ ללא התחייבות ולהצעות מחיר: 072-3970700 ☎️

✔️קהל מקומי ומגוון ✔️כ-32 אלף עותקים!
✔️פרסום אפקטיבי במיוחד ✔️ מצורף למהדורת סוף השבוע של ידיעות אחרונות!

ידיעות המפרץ הוא מקומון אחד מתוך רשת המקומונים של ידיעות אחרונות ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש לאזור בו הוא מופץ. העיתון מופץ בחינם בצירוף למהדורת סוף השבוע הידועה של ידיעות אחרונות ומוצע  למכירה גם בנפרד בכל אזור המפרץ: ק. מוצקין, ק. חיים, ק. ביאליק, ק. אתא, ק. ים, רכסים, טבעון ואזור הצ'ק פוסט.
העיתון מודפס בפורמט זהה לזה של המהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ,
כך בעצם גם מפרסם בינוני שלא יכול להרשות לעצמו לפרסם בידיעות אחרונות או עסק מקומי שצריך רק את הקהל באזור הקריות יכול להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות המפרץ?

קהל הקוראים של ידיעות המפרץ הינו קהל מקומי מגוון ורחב.
קהל הקוראים של המקומון מאופיין בחתך סוציו אקונומי בינוני ומעלה ובגיל ממוצע של 30+. לידיעות המפרץ תפוצה רחבה מאד יחסית לעיתון שנחשב מקומי. העיתון מתייחס למתרחש לאזור בו מתגורר הקורא ומסקר מגוון תחומי עניין, לכן הופך המקומון למוקד משיכה של קהל מקומי מגוון מכל מגזר ומין. בסופו של דבר קהל הקוראים של ידיעות המפרץ הוא קהל הקוראים של ידיעות אחרונות, מדובר בקהל איכותי ונאמן הקורא את העיתון מדי שבוע. פרסום במקומון מאפשר למפרסם להגיע לאותו קהל איכותי בצורה נקודתית ומשתלמת.

מה מעניין בידיעות המפרץ?

המקומון מסקר כמעט כל תחום אפשרי וכך מושך אליו קהל מקומי ממגוון תחומי עניין תוך כדי הקפדה על תוכן איכותי ועדכני. בעיתון נמצא מדור חדשות מקומיות, מדור טיפוח העיר, תרבות, ספורט ופנאי, בידור, חינוך, מדור רכילות מוצלח, כתבות תחקיר, טורים קבועים, מתכונים וקולינריה, הופעות ואירועים מקומיים לכל הגילאים, הורוסקופ ועוד. כמו כן לעיתון גם לוח מודעות מוצלח במיוחד בשיתוף עם ידיעות חיפה בו מופיעות מודעות נדל"ן מקומי, שירותים מקומיים, רכב, דרושים וכדו.

אז למה כדאי לפרסם בעיתון ידיעות המפרץ?

פרסום במקומון ידיעות המפרץ מאפשר פנייה לקהל קוראים מקומי ומגוון. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול, קריא וברור לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות, דבר המשדר סטטוס ורצינות בעיני הלקוח. בנוסף כיוון שהמקומון מופץ לצד מהדורת סוף השבוע של ידיעות אחרונות המפרסם יהנה מהפצה ברמה הגבוהה ביותר ברמה של עיתון ארצי. בנוסף ניתן להתאים חבילת פרסום בווריאציות שונות ומגוונות בהתאם למסר והתקציב של המפרסם. שורה תחתונה היתרון עיקרי בפרסום בידיעות המפרץ הוא העובדה כי כל מי שקורא את ידיעות אחרונות באזור המפרץ גם קורא את ידיעות המפרץ כך בעצם מפרסם יכול להנות מהסטטוס והיוקרה המגיעה עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל אך רק בקרב קהל מקומי ובמחירים של מקומון.

הצטרף לרשימת המפרסמים בידיעות המפרץ!

הודות לחשיפה הרחבה של המקומון, לחזותו המרשימה ולקהל הקוראים המגוון שלו, ידיעות המפרץ מהווה פלטפורמת פרסום אפקטיבית ויעילה למפרסמים קטנים עד גדולים. בעיתון נמצא מפרסמים מקטנים עד גדולים ממגוון תחומים כגון:סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, דרושים, נדל"ן מקומי ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות המפרץ?
נשמח לתת לך את כל המידע הדרוש ואת המחירים הטובים ביותר!
דבר/י איתנו עוד היום – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות המפרץ

מאמרים ותוכן

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

איך יודעים לבחור קריין מתאים לפרסומת ברדיו

חבילות פרסום ברדיו

placeholder

מדורי השיווק והפרסום בעיתון

מחירי פרסום בעיתונות

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם