רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות הדרום

פרסום בידיעות הדרום – המקומון של ידיעות בדרום!
להצעות מחיר ולפרטים נוספים: 072-3970700 ☎️

✔️קהל מקומי ואיכותי ✔️מופץ לקוראי ידיעות אחרונות ✔️תפוצה רחבה מול עלות נמוכה!

ידיעות הדרום הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בקרית גת, קרית מלאכי, שרדות וישובי הסביבה ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזור בו הוא מופץ.
מקומון ידיעות הדרום הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ומחולק גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות באזור. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה כעמט זהה למהדורה הראשית איתה הוא מופץ. ידיעות הדרום נותן הזדמנות למפרסם המקומי להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות הדרום?

לידיעות הדרום קהל הקוראים מגוון ורחב. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי נמוך עד גבוהה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, לכן גם זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות הדרום?

מה לא?! טיפוח העיר, חדשות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד.
כמו כן לידיעות הדרום לוח מודעות מקומי בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. לעיתון גם צוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את ישוביי הדרום ואת הנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

הכי משתלם לפרסם בעיתון ידיעות הדרום!

ידיעות הדרום מאפשר למפרסם להגיע לקהל יעד מקומי ורלוונטי במחירים נמוכים שנכנסים גם בתקציב של עסק מקומי. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ונהנה מתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות ומשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. ידיעות הדרום מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, מודעות עמוד/ חצי עמוד ועוד. כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהתאם לתקציב ולמסר. בין אם מדובר בעסק מקומי או בחברה גדולה פרסום בידיעות הדרום עושה את העבודה.

מי עוד מפרסם בידיעות הדרום?

הודות לקהל הקוראים המגוון שלו עיתון ידיעות הדרום מושך אליו העיתון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות הדרום

מאמרים ותוכן
placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

אינסרט בידיעות מקומונים

חבילות פרסום ברדיו

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

placeholder

מתלבטים איך לפרסם נכון? איך תמצאו את חבילת הפרסום המושלמת בשבילכם

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם