רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות אשקלון

פרסום בידיעות אשקלון – המקומון של ידיעות באשקלון!
להצעת מחיר וייעוץ לפרסום: 072-3970700 ☎️

✔️כ-15,000 עותקים ✔️פורמט A3 גדול וברור לעין
✔️מופץ בחינם יחד עם עיתון ידיעות אחרונות ✔️מחירים וחבילות פרסום משתלמות!

ידיעות אשקלון הוא מקומון אחד מתוך רשת המקומונים של ידיעות אחרונות ועיקר הנושאים נוגעים במתרחש בעיר שבה המקומון מופץ. העיתון מודפס בפורמט גדול ומרשים ומופץ בחינם בכל יום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המוכרת והאהובה של ידיעות אחרונות באשקלון.
כל מי שקורא את ידיעות אחרונות באשקלון קורא את ידיעות אשקלון דבר המקנה יתרון מצוין למפרסם הרוצה את הסטטוס והיוקרה המגיעה עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל אך רק בקרב קהל מקומי (וכמובן, לא במחירים של ידיעות אחרונות הגדול).

מי קורא את ידיעות אשקלון?

קהל הקוראים הוא מגוון וגדול במיוחד יחסית לעיתון מקומי. המקומון מתייחס למתרחש בעיר בה מתגורר הקורא ולכן העיתון פונה לבתי אב צרכניים רבים. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי בינוני עד גבוהה. מדובר בקהל קוראים נאמן ועקבי אשר קורא את העיתון מדי שבוע. יתרון משמעותי בפרסום בידיעות אשקלון הוא העובדה כי הקוראים של ידיעות אשקלון הם הקוראים של ידיעות אחרונות, זה כמו לפרסם בידיעות אחרונות הגדול והיוקרתי רק במחירים של מקומון.

מה אפשר לקרוא במקומון ידיעות אשקלון?

הכל! טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את אשקלון והנושאים המעניינים את תושבי העיר.

למה כדאי לפרסם בידיעות אשקלון?

פרסום במקומון המגיע לצד עיתון גדול ומוביל וזהה במראה ובפורמט שלו למהדורה הראשית נותן הזדמנות מדיה משתלמת לעסקים קטנים עד גדולים לקבל את החשיפה מהקהל המקומי בלי לשלם מחירים שלא בתקציב. בנוסף לאור המשאבים המושקעים מצד מערכת העיתון בכל הנוגע להפצה של מהדורת סוף השבוע של ידיעות מהווה מקפצה למפרסם במקומון שנהנה מהפצה ברמה הגבוהה ביותר. העיתון מופץ בפורמט הנפוץ ביותר – "טבלואיד" ומציע מודעות בגדלים שונים: מודעות עמוד, חצי עמוד עומד חצי עמוד שוכב, רבע / שמינית עמוד, סטריפ בשער קדמי, סטריפ בעמודים הפנימיים, אינסרט ועוד. ניתן להרכיב חבילת פרסום בווריאציות שונות בהתאם לתקציב, למסר ולמטרת המפרסם.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות אשקלון?

אחד מאיתנו ישמח לעמוד לרשותך ולתת לך הצעה משתלמת ללא כל התחייבות!
צור איתנו קשר עוד היום – 072-3970700 ☎️

 

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות אשקלון

מאמרים ותוכן

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

חבילות פרסום ברדיו

placeholder

חבילות מותאמות לפרסום על גבי אוטובוסים

placeholder

טיפים חשובים לשיווק במנועי חיפוש

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם