רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970700
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970700

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות אילת

פרסום בידיעות אילת – המקומון של ידיעות באילת!
לפרטים וחבילות פרסום: 072-3970700 ☎️

✔️כ-13 אלף עותקים ✔️קהל מקומי, עקבי ומגוון ✔️מגוון אפשרויות פרסום משתלמות!

ידיעות אילת הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ באילת וישוביי הסביבה ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזורים בהם הוא מופץ. מקומון ידיעות אילת הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי ומופץ בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות וגם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת הפצה באזור. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה למהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. מקומון ידיעות אילת נותן הזדמנות למפרסם המקומי להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

מי קורא את ידיעות אילת?

קהל הקוראים של ידיעות אילת מגוון ונרחב. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ומאופיין בחתך סוציו אקונומי נמוך עד גבוהה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך ידיעות אילת מגיע לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בידיעות אילת?

העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות אילת גם לוח מודעות מקומי מוצלח בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את אילת ותושביה ואת הנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

משתלם לפרסם בידיעות אילת!

ידיעות אילת מהווה קרקע פרסומית פורייה עבור מפרסמים שרוצים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ונהנה מתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. המקומון מציע מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בעיתון ידיעות אילת?

בידיעות אילת נמצא מפרסמים מקומיים ואף ארציים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות אילת?
לקבלת הצעה משתלמת ומתאימה לעסק שלך – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות אילת

מאמרים ותוכן

חבילות פרסום בעיתונות בהתאמה לעסק

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

חבילות פרסום ברדיו

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

איך יודעים לבחור קריין מתאים לפרסומת ברדיו

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם