רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970700
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723970700

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות איילון

פרסום בידיעות איילון – המקומון של ידיעות באיילון!
לפרטים נוספים והצעות מחיר: 072-3970700 ☎️

✔️משדר יוקרה ורצינות ✔️מחירי פרסום משתלמים ✔️חשיפה ממוקדת ויעילה!

ידיעות איילון הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ ב-14,000 עותקים ברמלה לוד וישוביי הסביבה ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזורים בהם המקומון מופץ. מקומון ידיעות איילון הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ומחולק גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה להמהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות איילון הוא הזדמנות מדיה מצוינת עבור המפרסם המקומי שרוצה להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר אמינות וסטטוס גבוהה.

מי קורא את ידיעות איילון?

קהל הקוראים של ידיעות איילון רחב ומגוון. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל פלחי האוכלוסייה באזור; לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא.קהל הקוראים מתפרס החל מגיל 18 ועד גיל הזהב ומאופיין במעמד סוציו-אקונומי בינוני ומעלה. שורה תחתונה הקוראים של ידיעות אחרונות הוא גם קהל הקוראים של ידיעות איילון – לכן העיתון זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע ולהפצה ברמה הגבוהה ביותר .

מה אפשר לקרוא בידיעות איילון?

העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות איילון לוח מודעות מקומי בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. העיתון שומר על צוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את קרית שמונה והסביבה והנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

משתלם לפרסם בעיתון ידיעות איילון!

ידיעות איילון מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ולתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר.
המקומון מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם במגזין בעיתון ידיעות איילון?

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות איילון – מושך אליו המקומון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות איילון?
נשמח לדבר ולתת לך את המידע הדרוש ואת המחירים הטובים ביותר!
צור/י איתנו קשר עוד היום – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות איילון

מאמרים ותוכן
placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

באיזה אתר כדאי לפרסם?

חלוקת תקציב הפרסום בעולם מלא באפשרויות

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם