רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

עיתון יתד נאמן

פרסום בעיתון יתד נאמן!
072-3970700 ☎️

יתד נאמן הוא יומון חרדי ליטאי, הנחשב לעיתון הנפוץ ביותר בקרב הקהילה הליטאית ומזוהה עם מפלגת דגל התורה. תחילת דרכו של יתד נאמן כבר בשנת 1985 כאשר הרב ש"ך הורה על הקמת יומון חרדי חדש לטובת הציבור הליטאי. העיתון מופץ גם בארה"ב פעם בשבוע בשפה האנגלית למרות שמלפני כמה שנים אין קשר בין מערכות העיתון ואילו יתד נאמן המופץ באירופה שייך ליתד נאמן בישראל. איכות החשיפה של העיתון מגיעה בזכות התוכן שבתוכו אשר מתאים לציבור החרדי ליטאי ושומר על ערכי מסורת ודת. בשנת 2012, עם פטירתו של הרב אלישיב עברה השליטה לידי הרב שטיינמן וחלו שינויים פרסונליים במערכת העיתון.

📰 מי קורא את בעיתון יתד נאמן?

עיתון יתד נאמן פונה לפלח שוק מוגדר של הקהל החרדי ליטאי. טווח גילאי הקוראים הוא 21-50 וקוראי העיתון משתייכים ברובם למעמד הסוציו- אקונומי בינוני- גבוה בקרב הקהילה החרדית ליטאית. קהל קוראי העיתון ידועים כאנשים אידיאולוגיים המעוניינים לקרוא עיתון בעל תכנים גבוהים הערוכים היטב ושומרים על מוסריות, ערכי דת וכתיבה עיתונאית איכותית. מערכת העיתון שומרת על איכות הכותבים והתכנים ועונה על הצורך של קוראיו הנאמנים של העיתון. רוב קוראי העיתון הם מנויים ולכם פרסום בעיתון נחשב לכדאי למרות העלויות וניתן לפרסם גם ביומון המופץ חינם- "גילוי דעת".

🧐 מה אפשר לקרוא בעיתון יתד נאמן?

עיתון "יתד נאמן" מציע לקהל קוראיו כתבות ומדורים רבים ומגוונים הנוגעים ברובם לנושאי דת ונושאים אשר קורים בארץ ובעולם בקרב הקהילה החרדית ליטאית ללא העלאת נושאים שנויים במחלוקת וללא ביקורת. מו"ל עיתון יתד נאמן הוא חברת יתדות ת.ש.מ.ו. הוצאה לאור ופרסומים בע"מ אשר נמצאת בשליטת עמותת יתדות שמטרתה להחדיר ערכי יהדות בציבור העיתון מייצג את ערכיהם ודעותיהם של גדולי התורה במגזר הליטאי והעיתון לעתים לועג לציבורים אחרים בישראל ונוהג בחשדנות כלפי השמאל והציבור הערבי.
תחומי הסיקור של העיתון מגוונים ויש בו מוסף פופולרי בשם יתד השבוע ובו מופיע טור סרקסטי הנכתב על ידי ישראל וורצל ובו רמיזות ולעג לגבי מגוון נושאים המתרחשים בישראל. העיתון שמרני מאוד ואינו מציג תמונות נשים. ישנם מדורים קבועים וכתבות חדשותיות שונות וכן טורים של פרשנויות הזוכים לפופולריות. הפרסום מגיע לפלח שוק מאוד ברור אך על הפרסומת לעמוד בתנאי מערכת העיתון ולנהוג במוסריות וללא רמיזות הנוגעות למין, נשים ועוד.

💡 אז למה כדאי לי לפרסם בעיתון יתד נאמן?

פנייה לקהל קוראים נאמן גדול בארץ
עיתון איכותי וקריא המשדר איכות וערכי דת
תפוצה רחבה
אפשרות לחשיפה והעברת מסרים באופן ממוקד לקהל חרדי
רסום מגוון

😎 מי מפרסם בעיתון יתד נאמן?

סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח

🤔 האם כדאי לי לפרסם בעיתון יתד נאמן?

אחד מאיתנו ישמח לעמוד לרשותך ולתת את כל המידע הדרוש ואת המחירים הטובים ביותר!
צור איתנו קשר עוד היום – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בעיתון יתד נאמן

מאמרים ותוכן

תכנון מדיה – מה זה אומר ולמה זה חשוב?

אינסרט בידיעות מקומונים

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

מחירי פרסום בעיתונות

חבילות פרסום בעיתונות בהתאמה לעסק

בחירת מגזין נישה לפרסום

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם