רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות פתח תקווה

פרסום בידיעות פתח תקווה – המקומון של ידיעות אחרונות בפתח תקווה!
לייעוץ אישי ללא התחייבות ולהצעת מחיר: 072-3970700 ☎️

✔️תפוצה גבוהה מול עלות נמוכה ✔️מגוון אפשרויות פרסום משתלמות!
✔️קהל קוראים מקומי וממוקד ✔️כ-30,000 עותקים!

ידיעות פתח תקווה הוא מקומון מקבוצת ידיעות אחרונות המופץ בעיר פתח תקווה תחת חברת ידיעות תקשורת. העיתון מופץ בחינם בכל יום שישי בצירוף למהדורת סוף השבוע של ידיעות אחרונות וגם ניתן לקבל אותו בנקודות מכירה כמו קיוסקים ונקודות חלוקה נוספות של עיתונים. עיקר הנושאים במקומון נוגעים במתרחש בעיר כגון: נושאים חדשותיים, ספורט, תרבות ופנאי, רכילות ומגיע לבתי אב צרכניים ולקהל רחב ומגוון. המקומון נחשב למדיה פרסומית הפועלת היטב ומאפשרת גם לחברות ומפרסמים קטנים לפרסם בתקציבים בהם הם יכולים לעמוד ולהגיע לקהל יעד ייעודי.

מי קורא את ידיעות פתח תקווה?

קהל הקוראים של מקומון ידיעות פתח תקווה רחב ומגוון. המקומון מופץ בעיר פתח תקווה ופונה לאוכלוסייה הרחבה של תושבי העיר מכל המגדרים, מין וזהות. רוב קוראי העיתון נעים בטווח הגילאים הנע מגיל 18 ועד למבוגרים בגילאי 60+. הקוראים מגיעים ממעמד סוציו- אקונומי נמוך ומעלה. העיתון פונה לכל תושבי העיר ולכן ניתן למצוא בו כתבות, מדורים ופרסומות הפונות לכל חלקי האוכלוסייה ולכל הגילאים. בסופו של יום קהל הקוראים של ידיעות אחרונות הוא קהל הקוראים של ידיעות פתח תקווה ולכן זוכה העיתון לתפוצה רחבה ויעילה כשל עיתון ארצי רק באופן נקודתי ובמחירים פרקטיים כמעט לכל עסק.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות פתח תקווה?

הכל! ידיעות פתח תקווה כולל תכנים ממגוון תחומי עניין ומושך אליו את הקהל המקומי בשלל צבעיו. בעיתון ישנם מדורים קבועים כמו חדשות הנוגעות ברובן לענייני האזור, מדור בנושא טיפוח הערים, מדור תרבות ובידור ובו כתבות בענייני תרבות מקומיים, המלצות ואירועים העומדים להתרחש בפתח תקווה והסביבה, סיקור מוקדי עניין ואירועים המיועדים לילדים, צעירים ומבוגרים ועוד, מדור ספורט הנוגע לענייני הספורט החלים בעיר על ענפי הספורט השונים ומדור רכילות הזוכה להצלחה ועניין רב. המקומון מתחיל בכתבה של עורך העיתון אשר עוסק בענייני שונים ונוגע למכנה משותף של תושבי העיר. בנוסף המקומון מתהדר בצוות כותבי תוכן מהטובים בתחום ובעיתונאים מקצועיים ובקיעים במתרחש בסיבה ובתחומי העניין של התושבים.

אז למה כדאי לי לפרסם בעיתון ידיעות פתח תקווה?

הפרסום בידיעות פתח תקווה מקנה יתרון משמעותי למפרסם מקומי הרוצה את הסטטוס והיוקרה המגיעה עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל אך רק בקרב קהל מקומי וכמובן, לא במחירים של המהדורה הראשית.
כך לדוגמה מסעדה חדשה או בית קפה חדש מקומי הזקוקים רק לפרסום מקומי כדי למשוך אליהם קהל לקוחות מקומי מתושבי פתח תקווה יוכל לפרסם בידיעות פתח תקווה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית אך בתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה במיוחד. בנוסף העיתון מודפס בעיצוב נעים לעין ונוח לקריאה ובפורמט A3 זהה לזה של המהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ – דבר המשדר אמינות ויוקרה בעני הלקוח. ניתן לפרסם מודעות בגדלים שונים ולהפיץ אינסרטים בתוך העיתון. גם לרכוש חבילות פרסום משתלמות בהתאם למסר ולתקציב.

מי מפרסם במגזין בעיתון ידיעות פתח תקווה?

מקומון ידיעות פתח תקווה מהווה פלטפורמת פרסום מצוינת עבור עסקים קטנים ומקומיים עד רשתות ענק ובתכלס כל מפרסם הרוצה להגיע לקהל מקומי בצורה יעילה ואפקטיבית. ברשימת המפרסמים בעיתון נמצא מפרסמים ממגוון תחומים ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט לבית, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, מרפאות שיניים, חשמל וטכנולוגיה ועוד.

רוצה לפרסם בידיעות פתח תקווה?
נשמח לדבר ולתת לך את כל המידע הדרוש ואת המחירים הטובים ביותר!
דבר/י איתנו עוד היום – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות פתח תקווה

מאמרים ותוכן

אינסרט בידיעות מקומונים

חבילות פרסום ברדיו

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם