רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות מודיעין

פרסום בידיעות מודיעין – המקומון של ידיעות במודיעין!
לפרטים נוספים והצעות מחיר: 072-3970700 ☎️

✔️כ-35,000 עותקים! ✔️חשיפה רחבה מול עלות נמוכה ✔️קהל קוראים מגוון ואיכותי!

עיתון ידיעות מודיעין הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מודפס בכ-35,000 עותקים ומופץ בערים: שהם, מכבים, רעות, מודיעין. מקומון ידיעות מודיעין הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות וגם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת הפצה. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה להמהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות מודיעין הוא המקום הנכון עבור מפרסם שרוצה להגיע לקהל נקודתי ורלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר אמינות וסטטוס גבוהה.

מי קורא את ידיעות מודיעין?

קהל הקוראים של ידיעות מודיעיון רחב ומגוון. האוכלוסיה באזור מודיעין מורכבת בעיקר מדתיים לאומיים אך העיתון פונה גם לכל פלחי האוכלוסייה באזור; לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא ומגיע לבתי אב צרכניים רבים. קהל הקוראים מתפרס החל מגיל 18 ועד גיל הזהב ומאופיין במעמד סוציו-אקונומי בינוני ומעלה. שורה תחתונה הקוראים של ידיעות אחרונות הוא גם קהל הקוראים של ידיעות מודיעין – המפרסם במקומון זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע ולהפצה ברמה הגבוהה ביותר.

מה אפשר לקרוא בידיעות מודיעין?

העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות מודיעין לוח מודעות בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. מערכת העיתון מתפארת בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את מודיעין והסביבה ויודעים מה באמת מעניין את הקהל המקומי.

משתלם לפרסם בעיתון ידיעות מודיעין!

ידיעות איילון מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ולתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר.
המקומון מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בידיעות מודיעין?

מקומון ידיעות מודיעיון מושך אליו  מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

רוצה לפרסם בעיתון ידיעות מודיעין?
נשמח לדבר ולתת לך את כל המידע הדרוש ואת המחירים הטובים ביותר!
מחכים לשיחה ממך – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות מודיעין

מאמרים ותוכן

חבילות פרסום ברדיו

placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

כך תבנו קמפיין שילוט חוצות מנצח

כך יזהו את מודעת הפרסומת שלך

אינסרט בידיעות מקומונים

חלוקת תקציב הפרסום בעולם מלא באפשרויות

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם