רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות חדרה

פרסום בידיעות חדרה – המקומון של ידיעות בחדרה!
לפרטים נוספים ומחירי פרסום: 072-3970700 ☎️

✔️כ-24 אלף עותקים ✔️פרסום יעיל לקהל מקומי ✔️יחס עלות מול תועלת מנצח!

עיתון ידיעות חדרה הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מודפס בכ-24,000 עותקים ומופץ בערים: חדרה, זכרון יעקב, פרדס חנה, ישובי המשולש וישובי הסביבה. העיתון סוקר ארועים ותחומי עניין שונים הנוגעים למתרחש באזורים בהם הוא מופץ. דיעות חדרה הוא מקומון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ומחולק גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה להמהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. בין אם מדובר בעסק מקומי או ברשת ארצית גדולה פרסום בידיעות חדרה עושה את העבודה ומאפשר למפרסם להגיע לקהל נקודתי ורלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר אמינות וסטטוס גבוהה.

מי קורא את ידיעות חדרה?

קהל הקוראים של ידיעות חדרה הוא מגוון וגדול במיוחד יחסית לעיתון מקומי. העיתון מתייחס למתרחש באזור בו מתגורר הקורא ולכן העיתון פונה לבתי אב צרכניים רבים. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי בינוני עד גבוהה. יתרון משמעותי בפרסום בידיעות חדרה הוא העובדה כי הקוראים של ידיעות אשקלון הם הקוראים של ידיעות אחרונות, מדובר בקהל קוראים נאמן ועקבי אשר קורא את העיתון מדי שבוע. זה כמו לפרסם בידיעות אחרונות הגדול והיוקרתי רק במחירים של מקומון.

מה אפשר לקרוא בידיעות חדרה?

מה לא?! העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות חדרה לוח מודעות בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. בנוסף למערכת העיתון צוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את חדרה והסביבה ויודעים מה באמת מעניין את הקהל המקומי.

משתלם לפרסם בעיתון ידיעות חדרה!

ידיעות חדרה מהווה קרקע פרסומית פורייה למפרסמים מקומיים שרוצים להגיע לאוכלוסיה המקומית ומגוונת במחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ונהנה מתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. המקומון מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם במקומון ידיעות חדרה?

הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות חדרה העיתון הוא מוקד משיכה למפרסמים מקומיים וארציים ממגוון תחומים, ביניהם: פוליטיקה, מוסדות לימוד, גני ילדים מקומיים, סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט לגן ולבית, אופטיקה,אנשי מקצוע, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה מקומי, רשתות מזון, מופעים והצגות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, פרויקטיי נדל"ן ועוד.

לחבילות פרסום משתלמות ומותאמות לעסק שלך – 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות חדרה

מאמרים ותוכן
placeholder

פרסום בידיעות אחרונות

placeholder

מתלבטים איך לפרסם נכון? איך תמצאו את חבילת הפרסום המושלמת בשבילכם

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

חבילות פרסום ברדיו

ניו מדיה💡

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם