רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898
רוצה לקבל הצעת מחיר?
0723299898

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

ידיעות העמק – ידיעות נצרת

פרסום בידיעות העמק – המקומון של ידיעות בנצרת!
להצעות מחיר ולפרטים נוספים: 072-3970700☎️

✔️כ-14,000 עותקים ✔️פרסום ממקוד ויעיל ✔️קהל קוראים איכותי ומגוון!

ידיעות העמק הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות המתפצל לשני עיתונים: ידיעות עפולה וידיעות נצרת. העיתון מודפס בכ-14,000 עותקים ומופץ מצומת גולני מערבה, כפר כנא, בית רימון עד צומת המוביל, נצרת עילית, נצרת תחתת, רמת ישי עד טבעון, מזרע ועד כפר גדעון. העיתון סוקר ארועים ונושאים הנוגעים למתרחש באזורים בהם הוא מופץ. ידיעות נצרת יוצא בכל סוף שבוע ביום שישי ומופץ בחינם בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ובנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה להמהדורה הראשית של ידיעות. ידיעות נצרת הוא המקום הנכון עבור מפרסם שרוצה להגיע לקהל נקודתי ורלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר אמינות וסטטוס גבוהה.

מי קורא את ידיעות נצרת?

קהל הקוראים של ידיעות נצרת הוא רחב ומגוון. המקומון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל המגזרים, מין וזהות. קהל הקוראים מגיע מטווח הגילאים מגיל 18 ועד למבוגרים בגילאי 60+ ומאופיין במעמד סוציו-אקונומי נמוך ומעלה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך העיתון זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות נצרת?

הכל! ידיעות נצרת מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לעיתון גם לוח מודעות מקומי בו מופיעות מודעות דרושים, דירות, אנשי מקצוע, רכבים וכדו. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את נצרת וישוביי הסביבה ואת הנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

משתלם לפרסם בידיעות נצרת!

ידיעות נצרת מהווה קרקע פרסומית פורייה עבור מפרסמים שרוצים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ונהנה מתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. המקומון מציע מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

מי מפרסם בידיעות נצרת?

בזכות קהל הקוראים המגוון של ידיעות נצרת העיתון הוא מוקד משיכה למפרסמים מקומיים וארציים ממגוון תחומים: פוליטיקה, מוסדות לימוד, גני ילדים מקומיים, סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט לגן ולבית, אופטיקה,אנשי מקצוע, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה מקומי, רשתות מזון, מופעים והצגות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, פרויקטיי נדל"ן ועוד.

הצטרפו לרשימת המפרסמים בידיעות נצרת!
להצעות וחבילות פרסום מותאמות לעסק שלך חייגו: 072-3970700 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בידיעות העמק – ידיעות נצרת

מאמרים ותוכן
placeholder

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

באיזה אתר כדאי לפרסם?

אינסרט בידיעות מקומונים

placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

placeholder

אסטרטגיה לפרסום סטריפים בעיתון

חבילות פרסום ברדיו

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם