רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3969955
רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970656

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

רדיו חיפה חם אש

פרסום ברדיו חיפה ים תיכוני – 99.5FM חם אש!🔥
לחבילות פרסום ברדיו וייעוץ: 072-3969955 ☎️

✔️ עלויות הפקת תשדירים זולה ✔️רדיו פופולרי הזוכה להצלחה ונתוני האזנה גבוהים
✔️פנייה לקהל ייחודי וצעיר ✔️עלות פרסום זולה לעומת פרסום באמצעי מדיה אחרים

תחנת הרדיו fm 99.5 או רדיו חיפה ים-תיכוני בשמה הידוע משדרת באזור חיפה והצפון וניתן לקלוט את שידוריה גם באמצעות האינטרנט. קהל המאזינים של רדיו חיפה ים תיכוני גדול וממוקד ומגיע לכ- 400,000 מאזינים בכל יום.
דרך אתר האינטרנט של הרדיו ניתן להקשיב לתוכניות המשודרות בזמן אמת ואף לצפות בשדרנים או להקשיב לתוכניות מוקלטות ולקרוא מידע על התחנה ולהתעדכן בחדשות ותכנים נוספים. הפרסום ברדיו חיפה מאפשר להגיע לקהל גילאים צעיר או מבוגר בהתאם לרצועה המשודרת והמפרסם זוכה לחשיפה ממוקדת ולאפשרויות פרסום מגוונות כמו תשדירי חסות, ג`ינגלים, תוכן שיווקי ועוד.

מי מאזין לרדיו חיפה ים תיכוני?

קהל המאזינים של תחנת חיפה הינו ממוקד ומקומי הנע בטווח הגילאים 18 – 60+. קהל המאזינים משתנה בהתאם לרוח רצועת השידור ומאפשר למפרסמים להגיע לפלח המאזינים המבוקש. לכל תוכנית יש קהל מאזינים יחסית קבוע בעל מאפיינים ייחודיים, וכך יכול המפרסם לכוון ולייעד את התשדירים לקהל ספציפי ממוקד ולזכות בפרסום אפקטיבי. פילוח קהל המאזינים של רדיו חיפה מראה על קהל מאזינים המגיע ממעמד סוציו- אקונומי בינוני- גבוה, כאשר אחוז גבוה מהמאזינים בלילה הם צעירים תושבי חיפה האזור המחוברים למוזיקה טובה, הופעות ובילויים והם יכולים להגיב ולהתעדכן באמצעות הפייסבוק, SMS ואף לבקש שירים במהלך השידור הלילי.

מהן אפשרויות הפרסום ברדיו חיפה חם אש?

בתחנת הרדיו ניתן לפרסם תשדירים וג`ינגלים עד לאורך 30 שניות, שידור חסויות או תוכן שיווקי המשתלב כחלק מהתכנים המשודרים בתוכניות הרדיו השונות בתחנה. ניתן להרכיב חבילות פרסום מותאמות לתקציב הפרסום ולקהל היעד המבוקש. חסויות הינן באורך 6-10 שניות והתמחור משתנה בהתאם לתוכנית, זמני השידור, מספר הפעמים בו משודר הפרסום ואורך הקמפיין. פרסום יעיל ברדיו חיפה יתחיל לרוב עם ג`ינגל באורך 30 שניות בליווי קול של אחד השדרנים האהובים או סלב אחר. בתחילת הקמפיין נהוג לשדר את הג`ינגל מספר רב של פעמים ובהמשך משדרים ג`ינגלים קצרים עד לאורך של 15 שניות ואף 10 שניות בלבד כדי לדאוג לשימור המסר והמותג המפורסם בתודעתם של המאזינים.

משתלם לפרסם ברדיו חיפה 99.5FM!

פרסום ברדיו חיפה מאפשר להגיע לקהל מאזינים רחב אך ממוקד מכיוון שמדובר בקהל המתגורר באזור חיפה, הקריות וצפונה מכך. ניתן לבחור ברצועות שידור שונות ולפרסם בתוכניות אשר הולמות את אופי ומטרת הפרסום. באמצעות פרסום אפקטיבי ברדיו חושפים את המוצר, המותג או השירות בפני קהל נרחב, מעוררים את הסקרנות של המאזין, גורמים למיתוג ובידול ממתחרים ואף ניתן להניע את המאזינים לפעולה כלשהי כמו יצירת קשר או רכישת המוצר. הפרסום ברדיו פועל בשני אופנים עיקריים- במודע ולא במודע. המאזינים נחשפים באמצעות הקשבה ישירה או באמצעות האזנה של התחנה ברקע וג`ינגל אהוב נקלט גם באופן לא מודע.

פרסום אפקטיבי ברדיו חיפה ים תיכוני:

פרסום אפקטיבי ברדיו הוא פרסום הכולל מינימום של שמונה תשדירים ביום ולרוב 4 שבועות/חודש פרסום. מומלץ להעלות את תדירות כמות הפרסומים היומית מעבר לחשיפה המינימלית וכך לזכות בנתוני חשיפה רבים בפני קהלי יעד שונים בהתאם לתוכניות המשודרות ופילוח קהל היעד. חשוב להשתמש בג`ינגל קליט בעל מסר פשוט (סלוגן) הפונה למכנה רחב של מאזינים וממשיך להזדמזם גם לאחר הקשבה לג`ינגל.

פרסום בתכניות הבוקר של רדיו חיפה חם אש:

תוכניות הבוקר זוכות לנתוני האזנה גבוהים. אנשים נוסעים ברכב, נמצאים בתחבורה ציבורית או יושבים בבית קפה ומקשיבים לרדיו חיפה ומתעדכנים בתנועה, מקשיבים לענייני אקטואליה וזוכים ליהנות ממוזיקה איכותית ונחשפים לפרסום הממוקד.

פרסום בתכניות המוזיקה של רדיו חיפה:

כדי להגיע לקהל הצעירים כדאי לפרסם בתוכניות המוזיקה הפופולריות של התחנה וכך להגיע לקהל מאזינים ממוקד ולהשפיע עליו עם ג`ינגל קליט ומסר ברור, ניתן גם באמצעות ג`ינגל משעשע או באמצעות ליווי קולי של שדרן אהוב על צעירים.

רוצה לפרסם ברדיו חיפה 99.5FM?
נשמח לעמוד לרשותך ולתת לך את ההצעה המתשלמת ביותר לעסק שלך!
מחכים לשיחה ממך – 072-3969955☎️

 

התחומים הפעילים בחודש האחרון ברדיו חיפה חם אש

מאמרים ותוכן
placeholder

איך יודעים לבחור קריין מתאים לפרסומת ברדיו

placeholder

הסאונד זה כל ההבדל

ניו מדיה💡

חבילות פרסום ברדיו

להבדיל או לחקות? בחירת אסטרטגיית פרסום

placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

אמצעי מדיה ואפשרויות פרסום

רדיו לב המדינה

רדיו חיפה 107.5FM

גלגלצ - 91.8FM

placeholder

גלי צה"ל

placeholder

רדיו צפון 104.5FM

רדיו גלי ישראל

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם