רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3969955
רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970656

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

גלי צה"ל

פרסום ברדיו גלי צה"ל – גל"צ תדר 104FM!
לחבילות פרסום ברדיו: 072-3969955 ☎️

✔️קהל ייחודי ממעמד סוציו- אקונומי בינוני ✔️פניה לחיילים וצעירים ✔️נתוני האזנה גבוהים
✔️עלות פרסום זולה לעומת אמצעי מדיה אחרים ✔️עלויות הפקת תשדירים זולה

תחנת הרדיו גלי צה”ל היא תחנה ארצית וניתן להאזין לשידוריה בכל רחבי הארץ ברדיו או באמצעות האינטרנט. התחנה פועלת במסגרת צה"ל וחלק משדרני הרדיו המשדרים תוכניות שונות הם חיילים בשירות סדיר. קהל המאזינים של גלי צה"ל גדול ומגוון ומתאפיין בגילאי 18 ועד 60 + מכל רחבי הארץ. גלי צה"ל זוכה לנתוני האזנה גבוהים במהלך שעות ארוכות ביום מכיוון שהתחנה משדרת הן לחיילים בסדיר ובקבע והן לקהל הרחב. גלי צה”ל התחילה את שידוריה בספטמבר 1950 ואת שידורי התחנה פתח דוד בן גוריון, שר הביטחון וראש הממשלה דאז. גלי צה"ל מהווה חממה לגידול שדרנים, קריינים, עורכים ובית גידול וניסיון מקצועי לכל שאר מקצועות הרדיו ורבים מבכירי הרדיו התחילו את דרכם המקצועית בגלי צה"ל. עם השנים נהפכו חלק מהתוכניות לתוכניות רדיו קבועות במשך עשרות שנים כמו ציפורי לילה, מה בוער, קולה של אמא ועוד. התחנה זוכה לאחוזי האזנה גבוהים ולפופולריות בקרב רבים. הפרסום בגלי צה”ל מאפשר להגיע לקהל גילאים מגוון בהתאם לרצועה המשודרת והמפרסם זוכה לחשיפה ממוקדת ולאפשרויות פרסום מגוונות כמו תשדירי חסות, ג`ינגלים, תוכן שיווקי ועוד.

מי מאזין לרדיו צה"ל?

קהל המאזינים של תחנת הרדיו גלי צה”ל הינו בטווח הגילאים 18 – 60+ בפריסה ארצית. קהל המאזינים משתנה בהתאם לרוח רצועת השידור ומאפשר למפרסמים להגיע לפלח המאזינים המבוקש. לכל תוכנית יש קהל מאזינים יחסית קבוע בעל מאפיינים ייחודיים, וכך יכול המפרסם לכוון ולייעד את התשדירים לקהל ספציפי ממוקד ולזכות בפרסום אפקטיבי. פילוח קהל המאזינים של גלי צה”ל מראה על קהל מאזינים המגיע ממעמד סוציו- אקונומי בינוני- גבוה אשר מעוניין להקשיב למוזיקה ישראלית איכותית, תוכניות אקטואליה וחדשות, תוכניות בידור ועוד.

מה אפשר לשמוע בגלי צה"ל?

תוכנית "מה בוער" עם רזי ברקאי מתחילה את הבוקר עם אקטואליה ופרשנות לאירועים המרכזיים וראיונות אישיים עם האנשים העושים חדשות וקשורים לאירועים הנוגעים לחיינו. במהלך התוכנית משולבים קטעי מוזיקה ולהיטים מכל הזמנים ודיווחי תנועה. תוכניות פופולריות נוספות בגלי צה”ל הן: יוצאים לאור עם אורלי יניב, המילה האחרונה עם שדרנים כמו אברי גלעד ואחרים, בילוי היום- מגזין תרבות יומי, ארבע אחרי הצהריים, ציפורי לילה.

אז למה כדאי לי לפרסם ברדיו גלי צה"ל?

בתחנת הרדיו ניתן לפרסם תשדירים וג`ינגלים עד לאורך 30 שניות, שידור חסויות או תוכן שיווקי המשתלב כחלק מהתכנים המשודרים בתוכניות הרדיו השונות בתחנה. ניתן להרכיב חבילות פרסום מותאמות לתקציב הפרסום ולקהל היעד המבוקש. חסויות הינן באורך 6-10 שניות והתמחור משתנה בהתאם לתוכנית, זמני השידור, מספר הפעמים בו משודר הפרסום ואורך הקמפיין. פרסום יעיל בגלי צה”ל יתחיל לרוב עם ג`ינגל באורך 30 שניות בליווי קול של שדרן אהוב או דמות ידועה. בתחילת הקמפיין נהוג לשדר את הג`ינגל מספר רב של פעמים ובהמשך משדרים ג`ינגלים קצרים עד לאורך של 15 שניות ואף 10 שניות בלבד כדי לדאוג לשימור המסר והמותג המפורסם בתודעתם של המאזינים.

מי מפרסם ברדיו גלי צה"ל?

ברדיו גל"צ נשמצא מפרסמים ממגוון תחומים כגון: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדות, רשתות מזון, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, לימודים ותארים, קורסים, ארועים לחיילים משוחררים, ליסינג והשכרת רכבים ועוד.

שוקל/ת לפרסם גלי צה"ל?

אחד מאיתנו ישמח לעמוד לרשותך ולתת את כל המידע הדרוש ואת המחירים הטובים ביותר!
צור איתנו קשר עוד היום – 072-3969955 ☎️

התחומים הפעילים בחודש האחרון בגלי צה"ל

מאמרים ותוכן

חבילות פרסום בעיתונות בהתאמה לעסק

קמפיין ברדיו למגזר החרדי?

placeholder

איך יודעים לבחור קריין מתאים לפרסומת ברדיו

ניו מדיה💡

פרסום בגלגל"צ

רדיו מקומי ופרסום על הדרך

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם