רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970700
רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970656

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

האם למודעת דאבל בעיתון, יש השפעה גדולה יותר?

מנהלי מדיה רבים, ובכללם גם האסטרטגים הנועזים ביותר יסכימו ודאי לטענה שאפקט החשיפה למודעת דאבל ספרד גדול יותר מאשר לכל מודעה אחרת בעיתון, זאת כמובן במידה והקורא השכיל לדפדף בעיתון ולו רק פעם אחת חפוזה! 

עורכי עיתונים יומיים, עיתוני סוף השבוע, מגזינים ומוספים חד פעמיים מודעים היטב לעובדה שהגודל כן קובע, עובדה היא שפרסום בעמוד כפול, מה שמכונה בעגה המקצועית דאבל ספרד" , יקר לעיתים אף יותר מאשר שתי מודעות באותו עיתון. האם באמת למודעת דאבל ספרד יש השפעה כל כך
גדולה על הקורא? מסתבר שכן!

מחקרים מוכיחים שמודעת דאבל ספרד זכירות ב- 65% יותר מאשר מודעות עמוד רגילות בחלקו הפנימי של העיתון. נתונים דומים אפשר למצוא גם ביחס שבין מודעות עמוד למודעות חצי עמוד.
אין אם כך ספק שמניפולציית הגודל אכן משמעותית מאד, אם נוסיף לכך אלמנטים דומיננטיים מעולם הפסיכולוגיה הפרסומית, כמו צבע, סדר, עיצוב וכמובן קריאייטיב, הרי שמדובר בפצצת פרסום מתקתקת.
אם התוצאות בשטח אכן יבואו בעקבות כך, קשה לקבוע באופן חד משמעי, מה שכן אפשר לקבוע שרמת הזכירות בשוק רווי מסרים הולכת ויורדת ולכן ההתמדה כאן מאד מאד חשובה.
קמפיין אפקטיבי, לא מסתמך על מודעת דאבל ספרייד או מספר מודעות עמוד עוקבות, שגם להן אגב רמת זכירות גבוהה במיוחד, קמפיין אפקטיבי, בייחוד כיום רצוי שינוהל בצורה חכמה, אשר יתפזר על פני כמה שיותר נקודות אסטרטגיות ושלא יארוז את כל הביצים בסל אחד.
כך לדוגמא, סדרת מודעות בגודל עמוד בעיתון ישראל היום, יכולה להיות מגובה בחבילת מודעות בעיתון מקומי מוביל באזור הגיאוגרפי הרלוונטי לנו.
אנחנו באקסיומה, יודעים לבנות בצורה הדרגתית את תקציב המדיה, כך שהתמהיל יהיה אפקטיבי וימקסם את התקציב הקיים.
בזכות המשחק בין המרכיבים השונים והבנת השוק בצורה אבסולוטית, נוכל ליצור עבור הקמפיין שלך רמת זכירות גבוהה שמנוצלת היטב.
דבר נוסף ולא פחות חשוב שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחנים אפשרות לכפולת עמודים הוא סיבת הקמפיין, האם מדובר על השקת מוצר או סדרת מוצרים חדשה, האם לגודל ולתדמית כאן יש בהכרח משמעות שלא תסולא בפז? בנוסף לכך ראוי גם להתייחס למתחרים, כיוון שכאשר המתחרה שלך מופיע בעיתון מסוים על מודעת עמוד ואתה מופיע על עמוד כפול, הרי שמבחינתו של הקורא ידך על העליונה, תיתפס כמותג חזק יותר, איכותי יותר ואמיד יותר.
נשמח לענות לכם על שאלות נוספות, ליצירת קשר ו/או הצעת מחיר השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם.
מאמרים ותוכן

תכנון מדיה – מה זה אומר ולמה זה חשוב?

אינסרט בידיעות מקומונים

באיזה צד כדאי לשים מודעת פרסומת בעיתון?

מחירי פרסום בעיתונות

חבילות פרסום בעיתונות בהתאמה לעסק

בחירת מגזין נישה לפרסום

אמצעי מדיה ואפשרויות פרסום
placeholder

LE MONDE JUIF (העולם היהודי)

placeholder

FXP

placeholder

אקו 99FM

placeholder

כאן 88FM

103FM רדיו ללא הפסקה

placeholder

אדריכלות ישראלית AI

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם