רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970727
רוצה לקבל הצעת מחיר?
072-3970727

רוצה לקבל הצעת מחיר?

אני מאשר לקבל הצעות, מידע ומבצעים, אל תדאג אנחנו לא ספאם

פרסום באתרי אינטרנט

פרסום באתרי אינטרנט הוא דרך דרך מצונית להגיע לקהל איכותי ממוקד ומפולח!
דברו איתנו לייעוץ והכוונה ללא התחייבות – 072-3970727☎️

פרסום באמצעות האינטרנט מאפשר למפרסמים רמה חדשה ושונה מכל אמצעי אחר ומתבסס על תנועת הגולשים, על כמות חשיפות מדידה ואפשרות שונות לפרסום אשר מביאות את הגולש למגרש הביתי של המוצר המפורסם וכן מאפשר לו להשאיר את פרטיו על מנת להתקדם לתהליך מכירה.

פרסום באינטרנט היא דרך אפקטיבית לפרסום און ליין והנעה לפעולה. זהו העידן החדש והחזק ביותר של הפרסום בו ניתן להגיע אל קהלי היעד בכל רגע ורגע ואף ליצור עבורם פרסום ייחודי וישיר אשר מותאם להם באופן אישי לפי פילוח של תחומי עניין, גיל, מגדר, דמוגרפי, אתרים מובילים ועוד. הפרסום באינטרנט מתאפשר בכמה פורמטים, ראשית ניתן לפרסם באנרים בגדלים ומיקומים שונים אשר מתומחרים לפי כמות חשיפות, אופציה נוספת לפרסום הינה קמפיין לידים אשר מאפשר פרסום לפי תוצאות, משלמים רק על לידים שמתקבלים מהקמפיין, לפי כמות חשיפות ותקופת הקמפיין וכן כל זה באתם למוצר שנבחר לפרסום כאשר כל אחד מתומחר בצורה שונה. אפשרויות הפרסום באינטרנט ובמובייל רחבות ומגוונות ומאפשרות פרסום לפי מטרות הפרסום צורכי הלקוח וכמובן תקציבו. למעשה האינטרנט והמובייל הם השפה החדשה אשר כולנו מדברים וחשוב מכך – השפה שאנו מבינים.

יתרונות הפרסום במדיה כגון אינטרנט ומובייל היא היכולת להעלות לאוויר קמפיין פרסומי רחב היקף בחשיפה גבוהה באופן כמעט מיידי מאחר ואין צורך לצאת לשטח – הכל מתבצע באתרי האינטרנט השונים. בנוסף ישנה יכולת להגיע לחשיפה כלל ארצית כאשר עלות ההפקה יכולה להיות נמוכה באופן משמעותי. האינטרנט והמובייל מאפשרים לאסוף משוב מדויק לגבי מידת החשיפה והאפקטיביות של הקמפיין דרך נתונים המפרטים את כמות האנשים שנחשפו לקמפיין ואת כמות האנשים אשר הקליקו על המודעה. בנוסף על כך ישנה אפשרות לשלב בקמפיין אלמנטים אינטראקטיביים אשר הופכים את הפרסום לחוויה אליה שותף קהל היד באופן אקטיבי. יתרון נוסף של פרסום באינטרנט ובמובייל הוא בקלות שבה גולש יכול לשתף אחרים במודעה שמוצאת חן בעיניו או שהוא חושב שיכולה להתאים למי מחבריו.

מאמרים ותוכן
placeholder

5 מודלים עסקיים מובילים לפרסום באינטרנט

באיזה אתר כדאי לפרסם?

placeholder

דירוג אתרי אינטרנט בישראל

placeholder

טיפים חשובים לשיווק במנועי חיפוש

placeholder

הבהלה לאינסטגרם

placeholder

למה הקמפיין הבא שלכם צריך להיות באינטרנט?

אמצעי מדיה ואפשרויות פרסום

Google - גוגל

OutBrain - אאוטבריין

YouTube - יוטיוב

placeholder

פייסבוק - Facebook

placeholder

Ynet (ווינט)

Taboola - טאבולה

הרשמו לניוזלטר שלנו!

קבלו את כל העידכונים, המבצעים והסיפורים החמים
של עולם התקשורת ישירות למייל שלכם